Google bude zobrazovat ve vyhledávání veřejné příspěvky z Google+

15. 8. 2011 | CaB
Společnost Google vydala oficiální oznámení, že se příspěvky ze sociální sítě Google+ budou zobrazovat i v Google Search, tedy při běžném vyhledávání.

Google nedávno uvedl, že má v úmyslu opět spustit real-time vyhledávání a oživit jej pomocí své sociální sítě Google+. Výpadek služby znepříjemnil práci mnohým novinářům, mediálním firmám i běžným uživatelům, kteří vyhledávání v reálném čase hojně využívali.


Nyní společnost Google vydala oficiální oznámení, že se příspěvky ze sociální sítě Google+ budou zobrazovat i v Google Search, tedy při běžném vyhledávání. Uživatelé však nemusí mít žádné obavy. Google zobrazí jen ty příspěvky, které budou označené jako veřejné.


Aby novinka fungovala, musí být uživatel přihlášený ke svému Google účtu a rovněž musí mít profil na nové sociální síti Google+. Pokud splní obě tyto podmínky, dalšími body budou konkrétní dotaz a také kruhy „přátel“. Jeden z nejznámějších vyhledavačů zobrazí veřejné příspěvky kontaktů, které má uživatel ve svých kruzích na Google+. Příspěvek se bude muset samozřejmě týkat hledaného dotazu.


Novinku Google opět nepouští plošně. Zatím ji mohou využívat jen někteří uživatelé. Během několika následujících dnů se rozšíří dále.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: