Google představil nový nástroj k řízení online reputace

17. 6. 2011 | bN
Google představil nástroj, který vám pomůže spravovat vaši online identitu. Nástroj s názvem Me on the Web naleznete na stránce Google Dashboard.

Google představil nástroj, který vám pomůže spravovat vaši online identitu. Nástroj s názvem Me on the Web naleznete na stránce Google Dashboard. „Vaše identita není utvářena pouze tím, jak se na webu chováte, jaké píšete komentáře atd., ale také tím, co o vás píšou ostatní – ať už se o vás zmíní na blogu, označí vás na fotografii nebo přidají komentář k vašemu veřejnému statusu,“ vysvětluje společnost Google.

Google už dříve přinesl možnost sledovat nový obsah na internetu pomocí služby Google Alerts. Tento nástroj je však určen především k vyhledávání zajímavého obsahu, například konkrétního tématu z oblasti vybraného byznysu. Me on the Web nabízí další rozšíření - řeší primárně jakékoli virtuální zmínky o osobě uživatele. Můžete se tak dozvědět, jaké informace o vás mohou najít druzí. Prvním krokem k možnosti využívat nový nástroj je vytvořit si profil na Googlu.

 

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: