Google přináší přístup zdarma k pokročilým funkcím Hangouts Meet

10. 3. 2020 | Petr Michl
Epidemie koronaviru mnoho lidí odkázala na nucený home office. Google reaguje uvolněním prémiových video-konferenčních funkcí v rámci služby Hangouts Meet zdarma.

 

Home Office je pro mnoho lidí vítaným benefitem. Když se vrátíte z lyžování v Itálii a na 14 dní vám ho udělí stát, takovou radost to již neudělá. Podobně je fajn mít ve škole „virové prázdniny“, ale dohánět výuku za mnoho týdnů také není příznivé.  V současné situaci nejen v Česku hrozba nákazy viru COVID-19 mnoho lidí doma přikovala. Google přichází s vítaným gestem: uvolňuje prémiové video-konferenčních funkce v rámci služby Hangouts Meet 

Ta je součástí dvou balíků G Suite a G Suite for Education. Dle Googlu jejich uživatelé používají úspěšně pro spojení na dálku Hangouts Meet a Google Classroom.  Mezi jejich nyní otevřené funkce patří:

  • Velké meetingy až pro 250 účastníků na call

  • Live stream pro až 100 tisíc účastníků.

  • Schopnost nahrát schůzky a uložit je na Google Drive

Google přislíbil, že bude navyšovat svou infrastrukturu, aby intenzivnější využívání těchto služeb zvládl. Zdarma je hodlá poskytovat až do 1. července 2020. Pro více detailů navštivte blog G Suite.

Štítky dokumentu: Google
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.