Google rozšířil své online vzdělávací programy

14. 5. 2020 | Petr Michl
Google toho nabízí mnohem více než jen Digitální garáž. Nyní rozšířil i nabídku kurzů a workshopů reagujících nejen na koronakrizi. Přesouvají se do online prostoru a jsou zdarma.


Zdroj: GoogleOnAir

Google se dlouhodobě snaží nabídnou vzdělávací programy, které uživatelům pomůžou lépe ovládat jeho nástroje, zejména pak ty reklamní. Digitální garáž toho budiž důkazem. Mnoho vzdělávacích akcí pořádá i v offline světě v gesci jednotlivých národních poboček. S koronakrizí se ovšem rozhodl digitalizovat i část z nich.

Nové kurzy naleznete v rozšířené části platformy Grow with Google nazvané GoogleOnAir. Samotný Google tento update vysvětluje takto:

„Nabídneme trénink digitálních dovedností, rozhovory s kariérními specialisty a programy od našich partnerů… Témata přitom budou zahrnovat například Jak řídit váš podnik na dálku v čase nejistoty nebo Jak vylepšit váš životopis s využitím 4 praktických strategií.“

Patrný je větší příklon k soft skills a komunikaci na dálku, samozřejmě je ale většina kurzů stále zaměřena na digitální marketing s využitím nástrojů Googlu.


Zdroj: Google

A to se může pochopitelně hodit i všem podnikatelům, které koronakrize přiměla prodávat v online prostoru de facto přes noc, a mají tak značný znalostní deficit.


Zdroj: Google

Google zároveň nabízí workshopy i v češtině. Často představují principy design thinking a po přesunu do online prostoru jsou zdarma. Na ty nejbližší se podívejte zde.

Štítky dokumentu: E-Commerce Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: