Herec Ryan Reynolds dokáže propojit i těžko slučitelné. Třeba propagaci rodinného filmu a alkoholu

18. 12. 2020 | Milada Zemanová
Poznáte reklamu na alkohol? Tak tato to není. Rozhodně ne. Určitě. V této reklamě nemá alkohol co dělat. Nebo tak to alespoň tvrdí Ryan Reynolds.

Herec a podnikatel Ryan Reynolds v posledních letech připravuje jednu povedenou reklamu za druhou. Nově chtěl nalákat diváky na premiéru rodinného animovaného filmu Croodsovi: Nový věk, kde dabuje jednu z hlavních postav. Místo toho však propagoval svou značku alkoholu Aviation Gin. Ačkoliv sám tvrdí, že tento nápoj žádnou roli v reklamě nehraje.

Reklama dokonce nese název Not a Gin Ad (Toto není reklama na Gin, pozn. redakce). A Ryan Reynolds se v ní snaží přesvědčit diváky, že je to vlastně reklama na džus. Což je skvělý nápoj, který se perfektně hodí k rodinnému filmu Croodsovi. Jak moc je upřímný, se už podívejte sami ve videu níže.

Toto ovšem není první spot, ve kterém Reynolds propojuje různé značky. V roce 2019 jste mohli například zhlédnout reklamu, která na první pohled byla upoutávkou na jeho nový film 6 underground. Současně to ovšem byla reklama i na televizi QLED od Samsungu a opět na jeho Aviation Gin.

Podívejte se na ní níže. 

Sdílejte tento článek:
Podobné články: