Hry v Riu představily své logo

3. 1. 2011 | TAM
Ještě poslední den starého roku stihli organizátoři olympijských her v roce 2016 v Riu de Janeiro slavnostně odhalit oficiální logo. To představuje tři postavy v pohybu se spojenýma rukama a vzešlo z téměř 140 návrhů. Jeho autorem je agentura Tátil, sídlící přímo v Riu.

Rio 2016

Ještě poslední den starého roku stihli organizátoři olympijských her v roce 2016 v Riu de Janeiro slavnostně odhalit jejich oficiální logo. To představuje tři postavy v pohybu se spojenýma rukama a vzešlo z téměř 140 návrhů. Jeho autorem je agentura Tátil, sídlící přímo v Riu.

Logo má podle prezidenta organizačního výboru Carlose Nuzmana vyjadřovat vášeň a proměnu. "Zaujetí všech obyvatel Ria a Brazilců pro sport a oslavy. A proměnu, že hry už přicházejí do Ria a Brazílie," uvedl Nuzman.

Kvality loga ocenil také Mezinárodní olympijský výbor. "Chci pogratulovat týmu Ria ke zvolenému logu, které je velmi inovativní a kreativní. Opravdu odráží vizi Ria a Brazílie pro tyto hry," uvedl jeho prezident Jacques Rogge, jenž se odhalení loga účastnil.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: