Instagram testuje funkci Save Draft pro uložení ne zcela upravené fotografie

12. 8. 2016 | Petr Michl
Modlitby nerozhodných fanoušků Instagramu jsou vyslyšeny. S funkcí Save Draft půjde u úprav fotografií uložit rozdělanou práci.

Na Instagramu se chcete pochlubit tou nejvíce idealizovanou verzi vašeho života. A ta vyžaduje opakované focení a i vítězný snímek pak potřebuje pořádně zpracovat filtry. Nejpoužívanější foto aplikace pravděpodobně brzy potěší všechny, co nechají rádi svá díla před publikováním uležet. Zkouší totiž verzi „Save Draft".

Ta ve zkratce znamená možnost uložení rozdělané práce. Když jste dosud zmáčkli při úpravě fotografie zpětné tlačítko „Back", říkali jste si o ztrátu všech dosud provedených změn. V nyní testované verzi vás na to nejdřív Instagram upozorní a poté vám dá možnost „Save Draft", zároveň ale také možnost dosavadní změny stornovat („Discard").  

Foto ukázky poskytlo na Twitteru několik uživatelů.

 

Jiní pro změnu vyjadřovali své nadšení.

 

Ze strany Instagramu mluvčí nic nepotvrdil, ani nevyvrátil. Portálu Techcrunch pouze sdělil, že „vždy zkouší nové cesty, jak zlepšit uživatelský zážitek". Takovéto vylepšení by bylo ovšem dle dosavadních ohlasů přivítáno doslova s famfárami.  Doufejme tak v jeho brzké objevení se u účtů všech uživatelů.

Zdroj: Techcrunch

Štítky dokumentu: Instagram
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.