Institut politického marketingu získal cenu za nejlepší politické PR roku 2017

16. 6. 2017 | redakce
Institut politického marketingu vytasil svůj obsahový trum(p)f a získal díky tomu kategorii Politická komunikace a PR České ceny za PR.

Ve středu 14. června 2017 se v prostorách City Tower v Praze uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků 12. ročníku České ceny za PR organizované Asociací Public Relations Agentur. Institut politického marketingu ovládl s projektem o amerických kampaních kategorii Politická komunikace a PR.

Projekt Jak IPM v ČR odkryl zákulisí amerických kampaní” rozšířil povědomí o současných možnostech politického poradenství a nástrojů používaných v kampaních. Naším cílem bylo přiblížit veřejnosti, co se skrývá za oponou profesionálního politického marketingu. Americké kampaně jsme rozebrali na jednotlivé součástky a know-how představili i v Česku,” říká iniciátorka projektu a politická konzultantka IPM Alžběta Králová.


Alžběta Králová a Karel Komínek z IPM s cenou

IPM monitoroval americké volby téměř dva roky a kontinuálně vytvářel analýzy mediálního prostředí kolem nich. Na jejich základě poskytoval odborný servis pro média a dostal se tak do předních českých televizí, rádií, onlinu i printu. IPM byl mimo jiné osloven Americkou obchodní komorou, Univerzitou Karlovou či dánskou Copenhagen Business Academy, spolupráci navazuje také s MUP. Konzultantům IPM se díky projektu podařilo úspěšně repozicionovat stávající brand a vybudovat silnou značku expertů. 

Projekt zakončilo vydání e-booku „Americké volby: Nejdražší show světa“, který jako jediná publikace v Česku odhaluje krok za krokem pozadí boje Donalda Trumpa a Hillary Clintonové o Bílý dům. Kniha se objevila v hlavních médiích, četli ji čeští politici, marketingoví a PR specialisté i univerzitní profesoři a jejich studenti. E-book je volně ke stažení na www.nejdrazsishowsveta.cz a v létě se také objeví v palubních systémech vlaků a autobusů RegioJet.

Štítky dokumentu: Formy PR
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.