iPad 3 přijde nejdříve v roce 2012

20. 9. 2011 | CaB
Nová generace tabletu od Applu bude uvedena na trh až v roce 2012, nejspíš v období letních prázdnin. Třetí verze iPadu by měla být rychlejší a energeticky efektivnější.

Další generace tabletu od společnosti Apple nebude uvedena na trh dříve než v roce 2012. Novinka by měla být v prodeji v průběhu následujícího roku, a to zřejmě v období letních prázdnin.


Nová generace nejprodávanějšího tabletu by měla být mnohem rychlejší a energeticky efektivnější. Měla by mít i displej s dvakrát vyšším rozlišením než má současná verze. Na to ale jak bude nový iPad opravdu vypadat, si musíme ještě nějaký čas počkat.


iPad 2 se začal prodávat v březnu 2011, jen několik měsíců poté, co Apple představil svůj první tablet. Od té doby si americká technologická společnost drží výsadní postavení na trhu. Její podíl se ale pomalu zmenšuje. Applu konkuruje korejský Samsung a v nejbližších dnech má být zahájen prodej levného tabletu od Amazon. Jak ale uvedl bývalý šéf firmy Steve Jobs, rok 2011 bude patřit iPadu 2.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.allthingsd.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: