iPad míří do dalších devíti zemí

10. 5. 2010 | IKE
28. května se iPad objeví na devíti nových trzích. Jeho prodej bude zahájen v Německu, Francii, Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Austrálii, Kanadě a Japonsku. Možnost předobjednat si tento produkt byla spuštěna právě dnes. Cena jednotlivých zařízení je upravena podle každého trhu - například ve Velké Británii začíná nejnižší model na 429 librách, 64GB iPad s Wi-Fi a podporou 3G pak pořídíte za necelých 700 liber.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.apple.com

28. května se iPad objeví na devíti nových trzích. Jeho prodej bude zahájen v Německu, Francii, Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Austrálii, Kanadě a Japonsku. Možnost předobjednat si tento produkt byla spuštěna právě dnes.
Cena jednotlivých zařízení je upravena podle každého trhu - například ve Velké Británii začíná nejnižší model na 429 librách, 64GB iPad s Wi-Fi a podporou 3G pak pořídíte za necelých 700 liber.
Apple navíc oznámil, že v blízké budoucnosti bude expandovat také do dalších evropských zemí - Rakouska, Belgie, Irska, Lucemburska, Holandska. Ve světě pak produkt pustí na trh v Hong Kongu, Mexiku, Novém Zélandu a Singapuru.

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: