iPady se prodávají lépe, než se čekalo

29. 3. 2010 | ILE
Více než půl milionu. Takový by mohl být současný počet "prodaných" tabletů společnosti Apple v předprodeji. Produktu, který mnozí označovali za drzé marketingové nedochudče s minimálními šancemi na větší úspěch. Jak se ovšem zdá, opak je pravdou. Apple údajně není schopen v současné době pokrýt poptávku všech zákazníků a dodací lhůta iPadů se tak prodlužuje skoro o půl měsíce.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.apple.com

Více než půl milionu. Takový by mohl být současný počet "prodaných" tabletů společnosti Apple v předprodeji. Produktu, který mnozí označovali za drzé marketingové nedochudče s minimálními šancemi na masový úspěch. Jak se ovšem zdá, opak je pravdou.
Apple údajně není schopen v současné době pokrýt poptávku všech zákazníků a dodací lhůta iPadů se tak prodlužuje skoro o půl měsíce. iPad navíc nebudou z počátku nabízet ani v kamenné prodejny - výrobky by se na ně údajně nestařily navážet. První týden předprodejů je totiž nad očekávání úspěšný.
Znamená to tedy, že Apple opět boduje? Pravděpodobně ano. A pokud tomu tak skutečně je, bude letošní rok rokem tabletů, které na špičce trendy zařízení vystřídají dominující netbooky. S určitostí to ovšem budeme moci konstatovat až ve chvíli, kdy Apple zveřejní oficiální hodnoty prodejů.

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: