iPhone 4S přilákal během 24 hodin milion zákazníků

11. 10. 2011 | VOt
Apple oznámil, že si nový iPhone 4S během jednoho dne zamluvil už jeden milion zákazníků. Novinka tak výrazně překonala předchozí model iPhone 4.

Americká společnost Apple se pochlubila rekordním zájmem o nový model mobilního telefonu iPhone 4S. Navzdory tomu, že fanoušci minulý týden očekávali představení iPhonu 5, se nový model prodává velmi dobře. Překonal tak veškerá očekávání.


Od spuštění rezervací se totiž během jednoho dne závazně přihlásilo až milion zájemců. iPhone 4S tím předstihl svého předchůdce. Minulý model iPhone 4 si v prvních čtyřiadvaceti hodinách objednalo 600 tisíc zákazníků.


Podle T-mobilu by se měl v Česku nový iPhone začít prodávat na státní svátek 28. října. Česká republika byla zařazena do druhé vlny států, kde se mohou na smartphone těšit na konci tohoto měsíce. Není však doposud jasné, na kolik novinka české zákazníky vyjde. Čeští operátoři s firmou Apple prý stále jednají. iPhone 4S zatím není možné objednat. Prozatím ho nenabízejí ani operátoři či oficiální online obchod Apple Store.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.thenextweb.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: