iPhone 5 bude představen příští týden

29. 9. 2011 | VOt
Dobrá zpráva pro všechny fanoušky a zákazníky společnosti Apple! Příští týden firma ve svém kalifornském sídle představí všemi očekávaný iPhone 5.

Technologická společnost Apple oficiálně potvrdila, že pátou generaci mobilního telefonu iPhone představí už ani ne za týden, 4. října. Odhalení iPhonu 5 a zároveň i operačního systému iOS 5 proběhne na konferenci, která započne v úterý v 19 hodin středoevropského času.


Představení nové generace velmi žádaného mobilního telefonu se bude konat na neobvyklém místě, a to v samotném ústředí firmy v kalifornském Cupertinu. Dříve totiž Apple předváděl novinky v San Francisku.


Nový iPhone 5 by měl být uveden na trh krátce po jeho představení, pravděpodobně okolo 14. října. Jako první si jej budou moci koupit zákazníci ve Spojených státech, Japonsku, Velké Británii, Francii a Německu. Další státy, včetně České republiky, si budou muset ještě nějaký ten čas počkat.

 

Zdroj: www.techcrunch.com, www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.