iPhone 5 bude v prodeji možná až v říjnu

2. 8. 2011 | BoB
Všichni s napětím očekávají nový iPhone 5 od společnosti Apple. Doposud se hovořilo o září letošního roku. Nyní je velmi pravděpodobné, že se novinka objeví v prodeji až v říjnu.

Věrní zákazníci a fanoušci americké společnosti Apple s napětím očekávají příchod nového iPhonu 5 na trh. Doposud se hovořilo o září letošního roku. Nyní však server AllThingD zveřejnil novou informaci. Je velmi pravděpodobné, že se novinka objeví v prodeji až v říjnu


Dříve Apple uváděl nové telefony vždy v červnu. Tentokrát ale tradici přerušil a nechává tak své zákazníky trochu „vycukat“.


Co vlastně můžeme od nového smartphonu čekat? Zatím není úplně jasné, jak bude očekávaný iPhone 5 vypadat, ani jaké novinky nabídne. Skeptici tvrdí, že se bude jednat pouze o lehce vylepšenou verzi iPhonu 4 a bude mu velmi podobný. Nepřinese tak žádné revoluční změny. Jiní zase říkají, že iPhone 5 bude tenčí a bude se chlubit větším displejem než jeho předchůdce. Lze také očekávat, že bude mít delší výdrž baterie a o pár gramů nižší hmotnost. Jedná se však pouze o spekulace.


Otázkou také je, zda prodej nového telefonu odstartuje na jiných trzích ve stejný datum jako ve Spojených státech. Čeští zákazníci si nejspíš budou muset počkat o něco déle.

 

Zdroj: www. mashable.com, www. allthingsd.com
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: