Media Guru offline - nyní se slevou 20 procent!

19. 5. 2010 | TMJ
Ještě pořád máte příležitost objednat si publikaci Media Guru offluine - jeden z titulů, který se vyplatí mít v každé kanceláři - s 20% slevou! Objednejte si brožuru, která je výběrem toho nejlepšího z mediaguru.cz a získejte výtečného pomocníka pro záhladní orientaci do problematiky!

Media Guru

Ještě pořád máte příležitost objednat si publikaci Media Guru offluine - jeden z titulů, který se vyplatí mít v každé kanceláři - s 20% slevou!  Objednejte si brožuru, která je výběrem toho nejlepšího z mediaguru.cz a získejte výtečného pomocníka pro záhladní orientaci do problematiky, třídění získaných znalostí a jejich prohlubování. Brožura se drží stejné struktury jako web - věnuje se tedy mediaplanningu, obecným charakteristikám mediatypů, najdete zde rozsáhlý mediálně-marketingový slovník a soubor otázek a odpovědí, které reflektují skutečné potřeby prabe.

Brožura je určena skutečně pro všechny, kteří se pohybují v této branži. Knížka je totiž sestavena jako přehledný studijní materiál, který ocení jak junioři v marketingově-mediální branži, tak senioři, pro které se bude jednat o příjemné osvěžení základů a kontextuálních vazeb této části oboru.

Media Guru offline objednávejte na této adrese. Cena činí přívětivých 500 Kč za 126 stránek. A protože Marketing Journal podporuje každou kultivaci oboru, dostanete na publikaci při vepsání hesla "M-journal.cz" do objednávky 20% slevu.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: