iTunes začal v Česku nabízet filmy

1. 11. 2011 | VOt
Online obchod iTunes rozšířil v České republice svou nabídku. Nově jsou k dipozici také filmy. Ty jsou však pouze v originálním znění a s anglickými titulky.

Online obchod iTunes, který byl v České republice a v dalších zemích spuštěn na konci září, nabízí od minulého týdne už i filmy. Nabídka se rozšířila také v jiných zemích Evropské unie. Nově je mohou objednávat i zákazníci z Polska, Slovenska, Slovinska, Maďarska, Portugalska nebo třeba Řecka.

Nabídka titulů je v současné době značně omezená. Stejně jako tomu bylo u hudby, i filmy se budou objevovat postupně. Tituly, které jsou k dispozici však nejsou přizpůsobeny přímo českým zákazníkům. Jsou prozatím dostupné pouze v originálním znění a s anglickými titulky.

Vybraný film si může uživatel rovnou koupit nebo pouze vypůjčit. Od toho se samozřejmě odvýjejí i ceny. Ty se liší i podle toho, zda je film v HD verzi.

Svou nabídku rovněž rozšířil i oficiální Apple Store. Nově začal prodávat zařízení Apple TV, které umožní přehrávat filmy z iTunes a nebo se dá využít k bezdrátovému přenosu obrazu ze zařízení s iOS.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: