Jak využívat nástroje AI v PR

5. 5. 2023 | redakce

AI má potenciál zatřást s mnoha obory, a to i s PR. Ukáže vám to webinář „Jak využívat nástroje AI v PR“ pořádaný PR Klubem.

Jeho hlavním řečníkem bude Filip Dřímalka, uznávaný expert na digitální trendy a jejich zavádění do firem. V úvodu ho doplní Petr Šimeček ze společnosti Monitora Media, který představí novinky na poli monitoringu médií pomocí umělé inteligence. 

Instinktivně by se mohlo zdát, že PR nebude AI tak ovlivněno, protože jde ve velké míře o mezilidské vztahy mezi PR specialisty a novináři, které stroje jen tak nenahradí. Na této akci ovšem zjistíte, s čím vším mimo zmíněného mezilidského kontaktu vám může AI asistovat.

Během webináře se inspirujete, jak lze pomocí AI zefektivnit svou PR strategii, zlepšit své vztahy se stakeholdery a získat větší povědomí o značce. Řečníci vám ukážou ty nejlepší příležitosti a techniky, jak naplno využívat umělou inteligenci v PR právě teď. Těšit se tak můžete na konkrétní rady, na čem začít pracovat, abyste příští týdny a měsíce drželi zrychlené tempo současného trhu.Kdy: 11. května od 10:15 do 12:00

Kde: na platformě Google Meet

Cena: 490 Kč pro veřejnost; 290 Kč pro členy PR Klubu (členové s rozšířeným a institucionálním členstvím zdarma)  

Registrujte se zde.

Štítky dokumentu: Formy PR Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: