Jubilejní 10. ročník E-commerce forum se zaměří na inovace a přivítá i zahraniční hosty

10. 5. 2017 | Jakub Hort
Na dvoudenní konferenci E-commerce forum předají českým marketérům své zkušenosti i CMO značky Notino nebo i zástupce největší online asociace v Evropě.

E-commerce forum letos oslaví již 10leté výročí. Jubilejní ročník nese podtitul „Inovace v e-commerce“ a uskuteční se 1. a 2. června 2017 v Černé Hoře necelých 20 km severně od Brna. Na konferenci se neobjeví pouze česká e-commerce špička, vystoupí také hosté z Německa, Slovenska, Maďarska nebo Rumunska.

Celkem promluví více než 2 desítky řečníků. Marius Lazarescu, ředitel Google Engage Platinum agentury Today’s, představí rumunský e-commerce trh pro všechny, kdo uvažují o expanzi do této východoevropské země. Jaroslav Chrapko, CEO Dedoles, ukáže, jak přistupovat k marketingovému mixu při expanzi, a Jozef Dvorský, výkonný ředitel SAEC, pohovoří o trendech na slovenském trhu.

Německému e-commerce trhu se bude věnovat Michael Nitsche z univerzity v Lipsku, který kromě akademické půdy působí i v Händlerbund – největší asociaci online obchodu v Evropě. Katrin Varga, marketingová manažerka Regiotoy z Maďarska poradí, jak s e-shopem dosáhnout 200% růstu každý rok.

Mezi hlavní postavy celé konference se řadí Gabriela Lungu, Global Chief Marketing Officer pro největší beauty online obchod Notino, která se zaměří na to, jak budovat značku s láskou, a zda nemá v dnešní době investice do značky větší smysl než do technologické stránky byznysu.

Workshopové pásmo poradí, jak bojovat se stádní fádností e-shopů

Ondřej Klega z Acomware si připravil workshop o budování značky v případě online obchodů, ve kterém například odhalí, jaké marketingové kanály využívat pro podporu značky na internetu.

Jan Havlíček, Creative Director agentury Dark Side, se pro změnu zaměří na neduhy českých e-shopů a podívá se na ně očima spotřebitelů.

Pokud se stihnete zaregistrovat do do 22. 5. 2017 zaplatíte za vstupenku 3 900 Kč bez DPH. Od 23. 5. 2017 bude cena vyšší a to 4 900 Kč bez DPH. Více informací o konferenci naleznete na webu E-commerce forum.

Štítky dokumentu: E-Commerce Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.