Kindle má v Česku konkurenta, eReading nabízí novou čtečku

15. 11. 2011 | CaB
Internetový obchod s elektonickými knihami eReading začal nabízet novou čtečku, která byla vytvořena přímo pro český trh. Vyjde na 3 499 korun.

Portál s elektronickými knihami eReading přichází s novou čtečkou, která byla vyvinuta speciálně pro tuzemský trh. Komunikuje v češtině a nabízí nákup českého obsahu přímo z prostředí čtečky. Díky Wi-Fi připojení je možný přístup do katalogu eReading a stahovat si odsud zakoupené elektronické knihy bez nutnosti připojení přístroje k počítači.

Novinka pracuje na podobném principu jako světově oblíbená čtečka Kindle, která je takto propojená s online obchodem Amazon. Ten však na rozdíl od eReading nenabízí knihy v češtině. Čtečka podporuje až dvacet formátů a je prý kompatibilní téměř se všemi prodejci e-knih v Česku. Majitelé čtečky tak získají snadný přístup ke knižním novinkám. Někdy lze totiž knihu v elektronické podobě zakoupit dříve, než vyjde její tištěná verze. V současné době je v nabídce eReading přibližně 1500 titulů. Nabídka se však bude postupně rozšiřovat.

Nová čtečka s šesti palcovým displejem se prodává za doporučenou cenu 3 499 korun.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: