Kinectu je na trhu málo, prodejci se bojí vánočního nedostatku

18. 10. 2010 | TMJ
Microsoft možná podcenil zájem o svůj nový systém ovládání her - Kinect. Z informací, které médiím podaly některé obchody vyplývá, že objednávkové pořadníky jsou již plné, přičemž zájemců je stále mnoho. Obavu nad uspokojením poptávky svých zákazníků vyjádřily například obchody Game nebo Play.com.

Demonstrace systému Kinect, zdroj: www.microsoft.com

Microsoft možná podcenil zájem o svůj nový systém ovládání her - Kinect. Z informací, které médiím podaly některé obchody vyplývá, že objednávkové pořadníky jsou již plné, přičemž zájemců je stále mnoho. Obavu nad uspokojením poptávky svých zákazníků vyjádřily například obchody Game nebo Play.com. Podle nich Microsoft podhodnotil zájem a zásoby jsou pro jednotlivé obchody "extrémně limitované". Aby se předešlo kupčení s produktem a dostalo se skutečně na všechny maloobchodníky, je totiž nabídka omezená na jeden kus na osobu.

Zájemce přitom neodradila ani vysoká cena. Například v Británii se Kinect prodává za 130 liber, což je v přepočtu asi 3600 korun. Microsoft se nechal slyšet, že poptávka po produktu je stále akceptovatelně vysoká a že Kinectu bude dost pro všechny.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: