Klíčovým řečníkem Retail Summitu 2015 bude Dr. Jörg Wallner

18. 12. 2014 | redakce
Klíčový řečník konference Retail Summit 2015, Dr. Jörg Wallner, promluví obudoucnosti a podnikání společností v podmínkách digitální revoluce.

Klíčovým tématem Retail Summitu 2015 (Praha, 3. - 4. 2. 2015) bude hledání nových cest. Program této prestižní akce je doslova nabit prezentacemi inovací, které velmi často souvisejí s novými technologiemi a zejména s explozí internetového obchodu. Přesto se klíčová otázka, kterou si bude většina účastníků Retail Summitu 2015 klást, dotýká perspektiv stávající obchodní sítě a budoucnosti kamenných prodejen. A právě na toto zásadní téma se soustředí vystoupení Dr. Jörg Wallnera, klíčového řečníka konference.

Jörg Wallner nebyl jako key note speaker Retail Summitu 2015 vybrán náhodou. Jedná se o ředitele pro inovace a poradenství z prestižního německého think-tanku „2b AHEAD“, který se specializuje na budoucnost a podnikání společností v podmínkách digitální revoluce. V situaci, kdy český a vlastně celý evropský obchod významně ovlivňují původem německé řetězce, je názor německého špičkového experta jistě nejen zajímavý, ale do i směrodatný. Dr. Wallner má doktorát z Freie Universität v Berlíně a přednáší v rámci kompetenčního centrum digitální ekonomiky v Hamburku. Ve své činnosti se zaměřuje na poradenství pro korporace i start-upy, k jeho klíčovým tématům patří inovace a efektivní management.


generální ředitel KOFOLA a.s., Samaras Jannis na Reatil Summitu 2014. Zdroj: retailsummit.cz

Na Retail Summitu bude sdílet poznatky z právě zveřejněných studií z dílny think-tanku 2B AHEAD „Budoucnost obchodování“ a „Od internetu k outernetu“, které popisují nejdůležitější změny, jež se v obchodě odehrají do roku 2020 a přinášejí zásadní strategická doporučení pro obchodníky, jak se na ně připravit. Zároveň představí i příklady důležitých průlomových projektů, které se osvědčily vybraným provozovatelům kamenných prodejen v Evropě i jinde ve světě.


O Retail Summitu 2015

Kdy: 3.-4.2. 2015
Kde: Congress Hotel Clarion, Praha
Prohlédněte si kompletní program
Registrujte se
na Retail Summit do 31. 12. 2014 a získejte speciální slevu 5.000,- Kč

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: