Konference E-commerce forum přinese zkušenosti od Amazonu i z oblasti psychologie a HR pro e-shopy

4. 8. 2015 | redakce
Nahlédněte pod pokličku úspěšných eshopů. Osmý ročník E-commerce fóra poodhalí díky hlavnímu řečníkovi Raimundu Paetzmannovi část know-how logistiky Amazonu. Čeká vás ale i psychologie zákazníka, praktické rady, jak na data, newslettery a všeobecné obchodní podmínky.E-commerce forum je oborovou akcí pro všechny zástupce elektronického obchodu s největší tradicí v Česku. I letošní již osmý ročník, který se odehraje3. září v Praze na Pankráci, má co nabídnout.

Konferenci ozdobí speciální host. Raimund Paetzmann, který je specialistou na logistiku světového e-commerce gigantu Amazon, se s návštěvníky podělí o zkušenosti jednoho z největších a nejúspěšnějších eshopů na světě.

Akce navíc koresponduje s významnou událostí - právě v září totiž otevře Amazon v Dobrovízi u Prahy své nejmodernější distribuční centrum o rozloze třinácti fotbalových hřišť, které se zapojí do celoevropské logistické sítě. Přímo zevnitř Amazonu se tak dozvíte, jaké jsou trendy v logistice a jak jedna z největších světových společností tyto trendy následuje a implementuje v každodenním provozu.

Cílem pořadatelů konference - asociace ADMEZ a agentury Dark Side - je přiblížit oblasti, které sice nebývají tolik na očích, které ale rozhodně nejsou z pohledu ecommerce zanedbatelné. Jaká je role psychologie, práva nebo třeba lidských zdrojů? Jak souvisí s všudypřítomným marketingem?

 

Konferenci odstartuje Pavel Janeček (Genesys), který bude zkoumat, proč lidé opouštějí nákupní košíky. Marek Krška (NetDirect) pohovoří o trendech v prezentaci zboží v eshopech. Pohled právníka na stejné téma, které souvisí s autorským zákonem, obstará Ivan David (KMVS).

Ve druhém konferenčním bloku vystoupí kromě hosta z Amazonu dva zástupci z řad obchodníků - Petr Tureček (CeWe Color) a Petr Billy (Alpine Pro). Slovo právníka k často diskutovaným všeobecným obchodním podmínkám obstará opět Ivan David.Po obědě se návštěvníci konference od Magdaleny Divišové (Online People) dozví o hledání kvalitních lidí pro e-shopy a z trochu jiného pohledu se na práci podívá kouč Jaroslavem Průšou, který představí způsob, jak se z toho všeho nezbláznit.

Poslední programový blok obstarají náročná témata Efektivní newslettery od Jana Daniela (Q2 Interactive) a Vytěžování zákaznických dat, o kterém pohovoří Jiří Štěpán (EtNetera Activate). Právnický vstup na téma osobní údaje a elektronická komunikace obstará Petr Kůta (KMVS).

Kdy: 3. září 2015
Kde: OKsystem, Na Pankráci 1690/125
Prohlédněte si kompletní program na www.ecommerceforum.cz

Štítky dokumentu: E-Commerce Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: