Konference Restart kariéry: Restartujte sebe, své myšlení i vlastní kariéru

15. 7. 2013 | Petr Michl

Kdo má v práci nakročeno k syndromu vyhoření nebo plánuje ve své kariéře větší změny, měl by začít uvažovat o konferenci „Restart kariéry aneb jde to!". Koná se již tento čtvrtek 18. července od 9.00 do 18.00 hod. Oproti původním plánům se mění místo jejího konání, přesouvá se do pražského HUBu v Drtinově ulici. Zváni jsou ti z vás, kteří potřebují načerpat trochu inspirace, odvahy a rozhodnosti, zkrátka – tzv. „nakopnout"

Společným znakem řečníků konference je, že svou kariéru otočili v určitém okamžiku doslova čelem vzad a vědí tedy, o čem mluví. Přijďte si poslechnout inspirativní příběhy o tom, že změna jde udělat a konkrétní návody, jak se do ní pustit. „Restart kariéry" navazuje na loňskou konferenci Inovace & Inspirace, která nabízela přednášky o nových možnostech pro manažery a podnikatele.

Popovídat o svých zkušenostech přijde například Iveta Radičová, dáma, která svou kariéru profesorky sociologie zaměnila za politiku a vypracovala se až na pozici premiérky a kandidátky na prezidentku Slovenska. Další zajímavou ženou je například paní Inéz Cusumano, kterou můžete znát jako zámeckou paní – její původní kariéra ale směřovala úplně někam jinam. Nebo Pavel Turek, člověk, který odešel z managementu týmu McLaren-Mercedes v soutěži Formule 1 k vlastnímu podnikání.

Možná trochu pro vyvážení mezi mluvčími nově přibyla také Vanda Wolfová, regionální ředitelka Ogilvy v Paříži.  Vanda Wolfová se vypracovala na jednu z hlavních manažerek v centrálách globální agentury Ogilvy, na konferenci přispěje vyprávěním na téma „jak vydržet 23 let u jedné firmy a mít stále něco nového, jak restartovat svou pracovní náplň“. „Myslím, že je důležité na konferenci upozornit, že restart nemusí být pouze v otočce čelem vzad, v prodeji bytu ve městě a odstěhování se na bio farmu v horách. Restart může spočívat také v hledání nových impulsů v současné práci. Vím, že Vanda Wolfová je žena, která díky svému 23-letému působení v Ogilvy bude mít k tomuto tématu co sdělit,“ říká Tomáš Jindříšek, Managing Partner společnosti Dark Side a duchovní otec konference. Vanda nebude mluvit jen o své kariéře, ale také o kombinování rodinného a pracovního života. Máme se na co těšit, protože tato žena momentálně úspěšně zvládá časově náročnou práci spolu s maminkovským úvazkem – se zpěvákem Richardem Müllerem má ročního syna.

Na kompletní seznam řečníků se podívejte níže:

Iveta Radičová - od profesorky sociologie k pozici premiérky a kandidátky na prezidentku SR

Boženka Jirků - od redaktorky v Československé televizi k ředitelce nadace Charty 77 Konto Bariéry

Václav Dejčmar - spoluzakladatel RSJ, galerie DOX a majitel modelingové agentury Czechoslovak Models

Inéz Cusumano - od vrcholové manažerky k zámecké paní Chateau Mcely

Aleš Michl - ekonom, byl v týmech místopředsedů vlád pro ekonomiku a NERV, klíčový makroekonom Raiffeisen Bank

Libor Malý - od muže, který vybudoval a prodal impérium LMC (servery jobs.cz a práce.cz), k zakladateli projektu na výměnný obchod Hearth.net

Martin Zach – tvrdý životní restart vrcholového sportovce

Evžen Cekota - známý life kouč a jeho teze Lidé na životních Křižovatkách

Jozef Banáš - od ekonoma a top manažera přes politika a diplomata k nejprodávanějšímu spisovateli na Slovensku

Jana Žižková - od CEO IT firmy SAS Institute k cestě kolem světa na plachetnici až ke kariéře v Singapuru

Libor Malý - od manažera, který vybudoval a později prodal impérium LMC (servery jobs.cz a práce.cz), k muži, jenž založil projekt na výměnný obchod Hearth.net

Václav Dejčmar - spoluzakladatel RSJ, galerie DOX a majitel modelingové agentury Czechoslovak Models

„Sám jsem velkým zastáncem toho, že každý by měl dělat to, co ho baví. Všichni vědí, že vztah, který nefunguje a trpí v něm oba partneři, by se měl ukončit. Ale práce je vlastně taky vztah! A kdo se trápí v práci, nechť sebere odvahu a zmáčkne tlačítko restart." říká Tomáš Jindříšek. Pokud máte pocit, že jste prst nad zmíněným tlačítkem drželi, ale neodhodlali jste se, možná bude tato konference tím správným impulsem. Bonusem akce je navíc i bohatý networkingový program a after party v HUBu.

Přečtěte si kompletní program a registrujte se na www.restart-kariery.cz.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: