Konica Minolta a Kodak podepsaly smlouvu o globální distribuci

12. 7. 2011 | JCH
Spolupráce na globální úrovni především v oblasti odborných znalostí a produktové nabídky pomůže oběma společnostem zlepšit služby pro zákazníky, kteří tak mohou budovat výkonnější tiskové prostředí a nabídnout lepší služby svým klientům.

Spolupráce na globální úrovni především v oblasti odborných znalostí a produktové nabídky pomůže oběma společnostem zlepšit služby pro zákazníky, kteří tak mohou budovat výkonnější tiskové prostředí a nabídnout lepší služby svým klientům.

Zákazníci společností Kodak a Konica Minolta Business Technologies, Inc. (Konica Minolta) mají nyní přístup k širšímu sortimentu výkonných digitálních tiskových systému pro papírové archy, a to prostřednictvím nové rozšířené dohody o globální distribuci. Jako vůdčí aktéři rychle rostoucího trhu digitálního tisku nabízejí jak Kodak, tak i Konica Minolta hluboké zkušenosti a rozsáhlé portfolio řešení, která usnadňují jejich zákazníkům růst a přizpůsobování se novým podmínkám, které s tímto růstem souvisejí.

Podle dohody bude každá ze společností nabízet výrobní digitální tiskové systémy, které patří do portfolia druhé společnosti, čímž poskytnou svým zákazníkům více alternativ vhodných pro různý rozsah výroby, různé aplikace i různé požadavky na výkon. Dohoda zužitkovává odbornost a řešení Kodaku v segmentu trhu digitálního tisku na archy ve středních až velkých objemech a silnou pozici společnosti Konica Minolta v nejvyšší třídě produkčního tisku v lehké až střední výrobě a otevírá tak nové příležitosti pro zákazníky obou společností.

Podle této nové dohody bude Kodak prodávat bizhub PRESS C6000, C7000 a bizhub PRESS C8000 společnosti Konica Minolta ve Spojených Státech, Velké Británii, Německu a Francii a monochronní digitální tiskové stroje bizhub PRO 1200/1200P Konica Minolty ve Spojených Státech. Kodak bude dále nabízet kompletní řadu vybavení, ovladačů a příslušenství souvisejících s portfoliem Konica Minolty – včetně ovladače tisku pro barevný server CREO vyvinutým skupinou Kodaku Print On Demand Solutions Group (Řešení tisku podle poptávky), jež je možné snadno integrovat s pracovním schématem KODAK PRINERGY Workflow, které umožňuje úplnou kontrolu v prostředí s řadou dodavatelů v rámci outsourcingu.

Konica Minolta bude i nadále prodávat digitální produkční systémy KODAK DIGIMASTER a navíc dále pak i digitální produkční barevné tiskárny KODAK NEXPRESS, které zařadí do svého portfolia v rámci Spojených Států. Konica Minolta bude pokračovat v prodeji tiskáren KODAK NEXPRESS v Austrálii. V Evropě a Japonsku začne Konica Minolta prodávat digitální produkční systémy KODAK DIGIMASTER. Výrobky obou společnosti budou prodávány pod značkou výrobce.

„Naše strategické partnerství s Kodakem umožní Konica Minoltě, aby poskytla svým zákazníkům rozšířenou škálu možností a reagovala tak na rostoucí očekávání a požadavky trhu produkčního tisku,“ řekl Akio Kitani, prezident společnosti Konica Minolta Business Technologies, Inc. „Jsme nadšeni dlouhodobou perspektivou strategické dohody s Kodakem a věříme, že síla našeho partnerství přinese užitek naší zákaznické základně v oblasti produkčního tisku – další důvod aby naši zákazníci brali Konica Minoltu jako společnost, která uspokojí veškeré jejich potřeby související s digitálním tiskem.“

Zdroj: Konica Minolta

 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: