KONTO BARIÉRY nabízí firmám možnost přispět pomocí koupě novoročenek

18. 11. 2015 | redakce
Jedna z nejznámějších českých nadací dává firmám šanci přispět a vyřešit si tím zároveň i velkou předvánoční starost.

Dobročinných nadací je velký počet a situace se stává pro lidi někdy až nepřehlednou. Jednu z nejsilnějších značek má v daném segmentu Konto Bariéry. Heslo „Pomáháme vracet lidi do života“ vystihuje jeho profilaci. Za více než 21 let činnosti rozdělilo KONTO BARIÉRY stovky miliónů korun, podpořilo tisíce projektů, jejichž hlavním cílem bylo zlepšení života handicapovaných spoluobčanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti.

V záplavě zaměnitelných proseb o DMS přichází KONTO BARIÉRY již opakovaně s formou fundraisingu zaměřeného na firmy. Jeho přidanou hodnotou je především to, že firmám nedá jen šanci přispět na dobrou věc, ale zároveň jim i pomůže od velké starosti. Tou je shánění či tvorba originální novoročenky obchodním partnerům. Kdo někdy zažil tento předvánoční postrach grafiků v kreativních agenturách a ve vydavatelstvích, ví, že není spojen ani náznakem s adventní pohodou. I ve společnostech jiného zaměření není tento úkol navíc v nejvýznamnějším prodejním období roku vítán s nadšením. KONTO BARIÉRY proto nabízí novoročenky, které je těchto starostí zbaví. Navíc tím pomůžou respektované nadaci s transparentním nakládaním s prostředky, a pozitivně je proto budou vnímat i jejich obchodní partneři.

80% ze zisku vytvořeného prodejem novoročenek bude převedeno na pomoc při bezbariérových úpravách škol v České republice. Letošní novinkou ovšem je, že lze směřovat finanční prostředky komukoliv, vaší oblíbené neziskové organizaci, ale klidně i člověku, který se například ocitl díky zdravotnímu postižení v nouzi. Stačí příjemce specifikovat po koupi novoročenek.   

Do přípravy letošní nabídky novoročenek se zapojily více než tři desítky výhradně českých autorů. Své zastoupení v ní mají malíři, grafici, ilustrátoři dětských knih, humoristé, fotografové, autoři energetických kreseb (mandal) a také dětští autoři. Všichni dohromady věnovali bezplatně Kontu Bariéry téměř padesát obrazových předloh, z nichž vzniklo více než sto tvarových a grafických verzí novoročenek.  Tvůrci je ovšem nazývají spíše „vyprávěnkami“. To znamená, že každá novoročenka má svůj vlastní obrazový příběh, který začíná na titulní straně a pokračuje na vnitřních stranách dvoulistových skládaček. Novoroční přání Konta Bariéry nejsou jednoduché kartičky.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout přímo na stránkách KONTO BARIÉRY nebo Antipol.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.