ALPINE PRO přichází s olympijskou merchandise kolekcí a limitovanou Maappi kolecí jako připomínkou českých úspěchů

5. 5. 2023 | redakce
ALPINE PRO přichází s univerzální olympijskou kolekcí, která není spojena s konkrétní olympiádou. Brzy si budete moci také připomenout největší české olympijské úspěchy díky limitované kolekci oblečení se speciální mapou českých olympijských vítězů od Matěje Hoška. Matěj, alias Maappi.

Česká společnost ALPINE PRO od května tohoto roku exkluzivně nabízí sportovní fanouškům  olympijskou merchandisingovou kolekci.   

Ta je jakousi univerzální verzí, která není spjatá s konkrétním ročníkem olympiády. „Naším cílem jako oficiálního partnera Českého olympijského týmu bylo vytvořit sportovní kolekci oblečení a doplňků, která bude k dispozici také mezi jednotlivými ročníky olympijských her,“ vysvětluje ALPINE PRO.

Jedná se o sportovní a funkční oblečení v barvách české trikolóry. Vychází přitom z osvědčených modelů předešlých olympijských kolekcí a úspěšných modelů kolekcí ALPINE PRO.

Ambasadory merchandise kolekce jsou Kateřina Emmons a Jiří Přívratský

Trojnásobná olympijská medailistka a vítězka her z Pekingu 2008 ve vzduchové pušce Kateřina Emmons, spolu s dalším puškařem Jiřím Přívratským, jsou ambasadory této olympijské merchandisingové kolekce. Puškař Jiří Přívratský získal na nedávném Světovém poháru v Peru zlato a bronz a zastupuje současnou generaci sportovců a možných budoucích olympijských nadějí.

„Nadčasová kolekce totiž bude součástí oblečení výprav na akce jako jsou Evropské hry, Olympijské hry mládeže, Evropské olympijské festivaly mládeže a další. Nabízí tak dlouhodobé propojení fanoušků se sportovci a Českým olympijským týmem,“ říká Zoran Bartek, marketingový ředitel ČOV.

Součástí dlouhodobé kolekce jsou trička, mikiny, legíny, kalhoty, kraťasy, čepice, ale i cestovní tašky.

 

Limitovaná Maappi kolekce jako připomínka českých úspěchů

Fandíte českým sportovcům? Už brzy si největší české olympijské úspěchy budete moci připomenout díky limitované kolekci oblečení se speciální mapou českých olympijských vítězů od Matěje Hoška. Matěj, alias Maappi, se narodil s poruchou autistického spektra.

Vždy ho fascinovaly dopravní mapy a veřejná doprava a také jejich spletitost, zároveň přesnost i logika. Ke třicátému výročí vzniku České republiky vytvořil medailovou mapu, která propojuje všech 29 českých olympijských vítězství.

Svou tvorbou upozorňuje na možnost zapojit i děti s touto poruchou do běžného života a pomáhá ostatním lidem s hendikepem. Limitovaná část Maappi kolekce Českého olympijského týmu od ALPINE PRO navíc pomůže sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz. Část výtěžku totiž získá Česká olympijská nadace. Z prodeje každého trička a mikiny s unikátním designem od Maappi získá 100 korun Česká olympijská nadace. Ta pomáhá sportovat dětem, kterým scházejí peníze na příspěvky, soustředění či základní sportovní vybavení – ať už jde o děti samoživitelů nebo z rodin v nouzi, v pěstounské péči či z dětských domovů.

„V současné době nám žádostí o příspěvky přibývá. Přitom často stačí jen pár stovek korun, aby dítě mohlo zůstat u sportu, kterému se rádo věnuje,“ říká trojnásobný olympijský vítěz Jan Železný, prezident České olympijské nadace.

Limitovaná kolekce ALPINE PRO a Maappi bude k dispozici koncem května. 

 

Tip redakce 

Připomeňte si poslední olympijskou kolekci ALPINE PRO pro ZOH v Pekingu 2022.

Štítky dokumentu: Budování značky

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: