Koruna BYZNYS KLUB: Jste připraveni na prodejní shon o Vánocích? Proberte vše s experty ze zahraničí!

8. 11. 2016 | redakce
Jak zvýšit zisky vaší firmy či e-shopu z vánočních nákupů? Získejte know-how od zahraničních řečníků na prvním setkání Koruna BYZNYS KLUBu.

Už v příštím týdnu se uskuteční první oficiální setkání Koruna BYZNYS KLUBU, který založila společnost NEKLO. Ve středu 9. listopadu od 16 hodin se v pražském hotelu Amarilis bude diskutovat o tom, jak zvýšit zisky vaší firmy či e-shopu z vánočních nákupů. O své dlouholeté zkušenosti a užitečné tipy se podělí řada zahraničních expertů. Koruna BYZNYS KLUB chce propojovat znalosti českých a zahraničních majitelů, ředitelů a top manažerů podnikajících v e-commerce oblasti.

Opravdu si myslíte, že jste na nával zákazníků v období od černého pátku do Vánoc připraveni? Právě toto téma přijde na úvod otevřít Igor Bondarenko, Head of Business Development ve společnosti Neklo, který se specializuje na funkčnost a testování zabezpečení webových aplikací. UI/UX tipy a triky na zvýšení zisků s pomocí správného svátečního designu webu zase představí Eugene Terehov,vedoucí týmu pro vývoj Java software z Neklo-Mobile.

Dopisy pro Ježíška

Jaký je návod na zázračný předvánoční emailingový marketing? To přijde odtajnit Haiman Benyamin,CEO německé společnosti Mailfrog a Key Account manažer firmy XQueue, která se zaměřuje na e-mailový marketing. V Koruna BYZNYS KLUBU vystoupí také Sergey Sundukovsky,americký specialista ruského původu, který studoval informační technologie na University of California nebo v Liverpoolu. Má zkušenosti s více než 50 projekty v oblasti IT a e-commerce. V USA pomáhal rozjet několik start-upů a mezi jinými založil společnost Technofella, která nabízí poradenství startupům i středně velkým firmám. V Praze Sundukovsky nastíní tipy pro hladký průběh prodejního procesu.


Zdroj: Neklo

„Cílem našeho klubu, který sídlí v Praze, je propojování zajímavých lokálních a zahraničních představitelů byznysu. Smyslem klubu je výměna marketingových strategií a budování úzké partnerské spolupráce zejména v oblasti e-commerce. Klub proto bude pořádat pravidelná měsíční setkání, která budou vždy zaměřena na jedno konkrétní téma,“ vysvětluje Maxim Mironěnko, COO společnosti NEKLO, která stojí za vývojem úspěšné e-commerce platformy Magento.

Členství v Koruna BYZNYS KLUBU je pouze pro zvané. „Abyste se mohli stát členem klubu, musíte buď zažádat o členství a doložit, že jste skutečným majitelem firmy, nebo získat pozvánku od již registrovaného člena. Členství je zdarma,“ dodává Mironěnko.

Vše začalo Meet Magentem


Zdroj: Neklo

V prosinci se zase diskuse zaměří na péči o zákazníka a v lednu budou na pořadu platební systémy v České republice. „Pokaždé vystoupí dva až čtyři zahraniční spíkři. Možnost prezentovat publiku své výsledky dostanou také čeští odborníci. Důraz budeme klást na networking,“ ujistil Mironěnko ze společnosti NEKLO, která letos na jaře organizovala první českou konferenci Meet Magento.

Mezinárodní konference pro podnikatele a vývojáře věnovaná Magentu, nejpopulárnější e-commerce platformě, propojuje tisíce obchodníků, vlastníků internetových obchodů a IT profesionálů. V letošním roce poprvé zavítala do Prahy a přilákala více než 150 návštěvníků z 10 zemí světa. „Po skončení Meet Magento jsme od účastníků dostali zpětnou vazbu, že v Česku chybí akce, na které by bylo možné se pravidelně setkávat se zahraničními odborníky a vyměňovat si zkušenosti. Právě proto jsme se rozhodli založit tento privátní klub,“ vysvětluje Mironěnko.

Registrace je možná zde.

 

Období od černého pátku do Vánoc: příprava na prodejní shon

Kdy: 9. listopadu, 16:00

Kde: Hotel Amarilis, Štěpánská 613/18, Praha 1

Program:

16:10     Přehled klubových novinek - Igor Bondarenko (VP of Koruna BYZNYS KLUB)

16:40     Prodej během svátků - Igor Bondarenko (VP of Koruna BYZNYS KLUB)

17:10     UI/UX tipy a triky - Eugene Terehov (Neklo)

18.00     Zázračný návod na sváteční emailový marketing  -Haiman Benyamin (XQueue)

18.30     Vedení s rozumem: tipy pro hladký průběh prodejního procesu - Sergey Sundukovsky

19.30     Networking

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.