Krabice na pizzu může fungovat i jako filmový projektor, alespoň u Pizza Hut v Hongkongu

4. 6. 2015 | Michl Petr
Geniální. Pizza Hut rozváží v Hongkongu pizzu v krabicích, které lze přeměnit na filmový projektor.Pizza a sledování filmů k sobě neodmyslitelně patří, podle Pizza Hut Hongkong se jedná o stejně klasickou dvojici jako Bonnie a Clyde nebo gin a tonic. Právě proto nová kampaň řetězce pizzerií představuje krabici na dovážku pizzy, která se může snadno přeměnit ve filmový projektor.

Krabice je o něco vyšší oproti klasické. Především ale na plastovém kolečku, které zabraňuje tomu, aby se pizza dotkla víka, dlí čočka. Ta jde vložit do snadno vymáčknutelného kruhového otvoru na boku krabice. Poté stačí položit smarpthone do krabice na vzhůru obrácené kolečko nyní sloužící jako stojánek, pustit na něm film, nastavit ho displejem vůči čočce, zaklapnout krabici a máte domácí kino.

V popisu jsme vynechali, že kousky pizzy by měly být už dávno ve vašich rukách, ale to se doufejme rozumí samo sebou. V krabici je také QR kód, po jehož oskenování má uživatel na výběr z několika filmů exkluzivně poskytnutých od Pizza Hut. Stejně dobře ale bude fungovat jakékoliv video z nějaké jiné streamované služby či puštěné přímo z paměti telefonu. Přednastavená nabídka skýtá filmy různých žánrů a podle toho, jestli se chcete dívat na horor, romantiku, sci-fi či thriller si můžete vybrat i ze 4 designů krabice.

Jde o kampaň Pizza Hut z Hongkongu realizovanou tamní pobočkou Ogilvy & Mather Group a místně vázaná je bohužel zatím i rozvážka unikátních pizza krabic. S popularitou této kampaně a globálním působením Pizza Hut se to ale může snadno změnit.

Zdroj: PSFK, Digital Spy


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: