Elton John poprvé dovolil někomu jinému pyšnit se jeho peřím v nové kampani od Uber Eats

17. 9. 2021 | Aneta Birnerová
Britská popová legenda Elton John a jeho následovník ve věcech excentrického vystupování, zpěvák Lil Nas X, společně utvořili dynamickou dvojku v nové kampani od Uber Eats.

Kampaň: Tonight, I'll be eating… (Dnes večer si dám...)

Klient: Uber Eats

Agentura: Special group 

Od roku 2017 si britští strávníci mohou vychutnat pompézní večerní menu, které na jejich stoly přiváží řidiči donáškové služby Uber Eats. 

Začátky ale tato značka neměla jednoduché. V době uvedení na trh již mobilní telefony ostrovních obyvatel zdobily mnohé konkurenční aplikace. Ambicí Uber Eats ale rozhodně nebylo zůstat v koutě displeje. Chtěla se dostat na stupínek vítězů. A k tomu potřebovala silné spojence – celebrity, které se během posledních 4 let pravidelně střídaly u prostřeného stolu a oznamovaly nám, co si dají k večeři. To vše v rámci kampaně Tonight, I’ll be eating… (Dnes večer si dám...) od agentury Special group.

Právě díky této kampani povědomí o značce poskočilo na neuvěřitelných 90 %. Jedná se dokonce o vyšší číslo, než kterým se může pyšnit fastfoodový řetězec McDonald's, kterému ke spuštění slin v zákazníkových ústech stačí pouze ukázat své žluté křivky.

Rocket man povečeřel s rapperem na koni 

Nejnovější posilou do hvězdného týmu je nejzářivější dvojice planety: britský legendární zpěvák Elton John a mladý americký rapper Lil Nas X, který se proslavil svým cowbojským singlem Old Town Road. Ten mimo jiné spustil virální explozi na Tik Toku.

Lil Nas X | Old Town Road

Tito dva zpěváci mají překvapivě mnoho společného. Oba dva v minulosti vylezli ze svých okázalých šatníků, aby podpořili LGBT komunitu a udělali ze své kariéry pompézní show, během které si dovolili zůstat sami sebou.

Uber Eats | Lil Nas X a Elton John | Legendary Looks (2021)

„Ty vypadáš božsky!“ „Ne, to ty!“ Častují se překvapení zpěváci upřímnými komplimenty, poté co si navzájem půjčili své legendární kostýmy. 

Jako diváci tak pozorujeme famózní soirée, na které přišel Elton John v růžovém kovbojském obleku značky Versace, který si rapper vzal na předávají cen Grammy v roce 2020. Na druhé straně stolu pak sedí Lil Nas X v neopakovatelném kostýmu papouška, jehož peřím se britská popová legenda poprvé chlubila během Muppet Show v roce 1972.

Co vy na to, přišli byste k nim na večeři? Rozhodněte se po shlédnutí následujícího spotu.

Opeřený kostým Eltona Johna poprvé roztáhl svá křídla během písně Crocodile Rock na Muppet Show v roce 1972.

Sdílejte tento článek:
Podobné články: