Langer obhájil post předsedy PR Klubu, místopředsedou nově Osúch

27. 7. 2017 | Petr Michl

Profesní organizace PR Klub, která na trhu působí již 19 let, částečně obměnila své vedení. V čele organizace zůstává pátou sezónu Petr Langer (Kapesní svět), postu místopředsedy se nově ujme Jan Osúch (Travel Advance). Členové organizace nově do vedení  zvolili také Jitku Houskovou (SAP). Stávající členky Petra Štěpánová (Bisnode) a Alžběta Fridrichová (ADison) pokračují ve svých funkčních obdobích.  

V rámci každoročního shromáždění členů PR Klubu došlo i letos k obměně vedení organizace, které zastává výkonný výbor. Po dvou funkčních obdobích se opět rozhodl kandidovat dlouholetý předseda organizace Petr Langer, spolumajitel marketingové agentury Kapesní svět, který i pro další sezónu obhájil pozici předsedy. PR Klub je v současné době po všech stránkách stabilní a fungující organizace. Rád bych, aby klub do budoucna rozšířila své portfolio aktivit a byl pevnou součástí dění v oboru. Zároveň chce posílit pozici nezávislého, apolitického konzultanta, prostřednictvím našich členů,” komentoval své znovuzvolení Langer.


Petr Langer

 

Výkonný výbor byl posílen o dvě nové tváře

Post místopředsedy nově zastává Jan Osúch, PR ředitel společnosti Travel Advance, která zastupuje vládní Dubajský úřad pro turismus a obchodní marketing (DTCM) v České republice, Polsku, Rumunsku a Maďarsku. Dříve Osúch zastával post tiskového mluvčí cestovní kanceláře Fischer a v letech 2010 až 2012 byl tiskovým mluvčím Vlády ČR. V oblasti komunikace a médií se pohybuji deset let. Se svými zkušenostmi bych rád pomohl v dalším vzdělávání a rozvoji našeho oboru a zdejších profesionálů,” uvedl k nové pozici Osúch. 

Dvouletý mandát pokračuje Alžbětě Fridrichové, ředitelce a spolumajitelce agentury ADison, a PR ředitelce společnosti Bisnode Petře Štěpánové, které budou pokračovat ve své práci zaměřující se na komunikaci organizace. Svou kandidaturu na post členky Výkonného výboru proměnila na shromáždění členů Jitka Housková, která je zodpovědná za PR a integrovanou komunikaci v české pobočce technologické společnosti SAP. Exekutivní zajištění i nadále zůstává v rukou výkonné ředitelky Adély Ivan Jansové.

V rámci shromáždění členové také volili Revizní radu, která dohlíží na chod organizace. I pro další dvouleté období svůj post obhájila tříčlenná sestava - Simona Kijonková (Zásilkovna), Alexandra Ruberová (CONSO EMINENS) a Lucie Zaki (Solek Group). 

Štítky dokumentu: Formy PR Media Relations
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.