Majitelé iPhonu 4S si stěžují na výdrž baterie

2. 11. 2011 | BoB
iPhone 4S nemá takovou výdrž baterie jakou společnost Apple slibovala. Majitelé novinky si stěžují, že jejich mobilní telefon vydrží pouhých 10 hodin, i když ho vůbec nepoužívají.

Společnost Apple při představování nového modelu iPhonu slibovala dlouhou výdrž baterie. Majitelé iPhonu 4S s ní však mají problémy a na internetové fórum na webu Applu píší rozhořčeně své stížnosti. Baterie prý vydrží sotva 10 hodin.

Podle některých uživatelů ubývá na telefonu každou hodinu až 10 % baterie, a to i v případě, že telefon vůbec nepoužívají. Podle serveru Tech Crunch může tuto závadu způsobovat softwarová chyba v novém operačním systému iOS 5. Problémem tak může být zapnutí automatického nastavení časových pásem. Mobilní telefon pak neustále ověřuje aktuální polohu zařízení. Vypnutí funkce však podle některých uživatelů nezabírá tak, jak by si přáli.

Přesná příčina nízké výdrže baterie není zatím známá. Americká technologická firma se totiž k problémům nijak oficiálně nevyjádřila. Technici prý ale už problém řeší.

 

Zdroj: www.bits.blogs.nytimes.com, www.blogs.wsj.com

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.