MaM: VLP založí NewsLab, pomáhat budou lidé z PPF Media

6. 10. 2010 | ITO
Vydavatelství Vltava-Labe chystá nový projekt s názvem NewsLab. Tým, který v jeho rámci bude působit, by se měl zaměřit na tvorbu aplikací pro smarphony a tablety (tedy především iPhone a iPad), interaktivních infografik, multimediálních prezentací a specifických webových projektů. NewsLab se tak stane konkurenčním pokračovatelem studia Vizuálně.cz, které působilo pod PPF Media.

Logo Vltava-Labe Press, zdroj: www.vlp.cz

Vydavatelství Vltava-Labe chystá nový projekt s názvem NewsLab. Tým, který v jeho rámci bude působit, by se měl zaměřit na tvorbu aplikací pro smarphony a tablety (tedy především iPhone a iPad), interaktivních infografik, multimediálních prezentací a specifických webových projektů. NewsLab se tak stane konkurenčním pokračovatelem studia Vizuálně.cz, které působilo pod PPF Media. S informací přišel Marketing a Media.
Pod křídla VLP tak přechází i velká část týmu. Ředitelem NewsLab se stane Matěj Hušek, který Vizuálně.cz vedl na pozici šéfredaktora a zároveň působil jako ředitel pro multimédia v rámci PPF Média. Spolu s ním do VLP měla přijít také většina realizačního týmu.
VLP si od tohoto kroku slibuje především zlepšení práce na poli nových médií a výnosy z prodeje produktů, které bude nabízet především zahraničním vydavatelstvím, uvádí Marketing a Media.

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: