Marketing Festival 2021 doplnil dalšího řečníka a představil podrobný program konference

8. 9. 2021 | Petr Michl
Mezi speakery Marketing Festivalu 2021 přibylo další velké jméno, které potěší všechny stratégy. Už je také jasný program, který doplní offline workshopy a dvě offline party.


Na pohled na Kongresové centrum v plné konferenčí parádě si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Zdroj: Marketing Festival

Osmý ročník konference Marketing Festival představuje svůj podrobný program. Je opět složený z přednášek, které organizační tým nafilmoval ve spolupráci s externími produkčními týmy po celém světě. S většinou řečníků bude po streamované přednášce probíhat živá online diskuse. Program doplňují offline workshopy a také dvě offline party.

Festival začne ve středu 22. září prvními workshopy, na které naváže seznamovací večírek od 18 hodin v prostoru MĚSTO - MOŘE. Zhruba 20 offline workshopů a školení na klasická technická digitálně-marketingová témata, ale i témata nová, která s výkonnostním marketingem souvisí jen nepřímo, povedou čeští lektoři. Odehrají se v prostorách technologické společnosti Inventi v Praze 4.

Příklady workshopů:

  • Pavel Pola o e-mail marketingové strategii

  • Honza Bartoš o výkonnostní Facebook reklamě

  • Lucie Hrdinová z agentury H1.cz o copywritingu

  • Bronislav Sobotka o tom, jak uspět na Youtube a užít si to

  • Dan Tržil o tom, jak založit a vést úspěšný podcast

  • Martin Zdražil o efektivní strategii a brandingu

  • Kristýna Bašusová o Linkedin Ads

Hlavní online program se odehraje ve čtvrtek 23. září. Skládá se z profesionálně natočených přednášek a živých diskusí se speakery.

10:00 - Simon Peel: The case against short-termism

11:15 - Grace Kite: Econometric Modelling in 2021

11:45 - Tom Roach: The Wrong & The Real of it

12:15 - An interview with Tom Roach & Grace Kite

13:30 - Q&A with Grace Kite and Tom Roach

14:00 - Richard Shotton: How to be memorable

15:00 - James Hankins: On Share of Search

 

Mezi speakery nově přibyl James Hankins, zakladatel VIZER CONSULTING. James patří mezi nejoceňovanější a nejvýznamnější stratégy dnešní doby – mimo jiné je podepsán pod nedávno uvedenou brandovou metrikou s názvem Share of Search, kterou vytvořil spolu s legendárním Lesem Binetem. Podle Hankinse a Bineta jde o pozoruhodně přesnou alternativu složitého měření tržního podílu a mnohdy i užitečnou náhradu za Share of Voice. James na Festivalu představí nejen přednášku na téma jak chytře používat SoS, ale také živou Q&A session, kde zodpoví všechny dotazy účastníků. 

Druhý den hlavního online programu nabídne:

10:00 - Karen Nelson-Field: Visibility in 2021 and beyond

11:00 - Mark Ritson: Sex in the Fast Lane

12:00 - A Q&A with Mark Ritson

13:30 - JP Castlin: Strategy Demystified

14:30 - Rory Sutherland: téma bude upřesněno

15:15 - Helen Edwards: Is there such a thing as brand love?

 

Závěrečná party Marketing Festivalu se odehraje od 19 hodin v prostorách H40 Space v Holešovické tržnici.

Zakladatel marketing Festivalu Jindřich Fáborský se osobně účastnil nahrávání téměř všech přednášek a u většiny fungoval jako jeden z kameramanů. K programu dodává:

„Přednášky, živé moderování i živé diskuse s řečníky budeme streamovat opět ze studia Slideslive v rozlišení Full HD. Přednášky pak nabídneme v plném rozlišení 4K včetně českých titulků. Bude to festival se vším všudy - s atmosférou, energií, skvělými lidmi a programem nabitým i ve večerních hodinách. To nám chybělo!“

Veškerý program bude probíhat v souladu s bezpečnostními pravidly a podle možností aktuální pandemické situace.

Držitelé platné vstupenky na původní Marketing Festival 2020 mají automaticky vstup také na ročník 2021. Prodej vstupenek na letošní ročník stále běží.  

Tip redakce: 

Dave Trott při natáčení rozhovoru pro Marketing Festival ve svém domě v Londýně. Zdroj: Marketing Festival

„...Stejně vás nakonec vyhodí, i když budete dělat všechno, co se po vás chce..." řekl cynicky Dave Trott k marketérům, kteří se chybně drží při zemi a dělají jen to, co se po nich čeká. Kreativec by dle něj měl být vždy věrný svému portfoliu, to je jeho vizitka. To, že jste byli v předchozí agentuře hodní, nikoho nezajímá. Připomeňte se jeho přednášku z Marketing Festivalu 2020 v naší obsáhlé reportáži

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:
Podobné články: