Marketing Festival má již vyprodáno. Startuje předprodej videozáznamů

6. 10. 2015 | redakce
Pokud jste se chtěli dostat na Marketing Festival, máte smůlu. 69 dní před startem akce hlásí vyprodáno.

Marketing Festival prodal 69 dní před startem akce poslední z celkového počtu 1 000 vstupenek. Čtyřdenní vzdělávací festival prozatím zveřejnil jen 60 % programu, jeho kapacita je i přesto zcela naplněna. Pro zájemce o aktuální marketingové trendy, kteří si nestihli vstupenky zajistit, spustili organizátoři akce videoportál se záznamy konferenčních příspěvků. Portál nabídne celkem 13 záznamů z přednášek a 10 případových studií v původním znění ve FULL HD rozlišení.

Kompletní hlavní program Marketing Festivalu zveřejní tým Jindřicha Fáborského 14. října 2015, témata případových studií a workshopů budou potvrzena později. Záznamy ze všech přednášek z Marketing Festivalu 2015 budou umístěny na portál video.marketingfestival.cz dva týdny po skončení konference, předprodej licencí na videa však začal kvůli velké poptávce už dnes.


Atmosféra loňského Marketing Festivalu

„Záznamy z roku 2014 koupilo více než 500 marketérů, z nichž byla třetina ze zahraničí. Protože jsme letos vyprodali vstupenky rychleji než vloni, předpokládáme, že zájem o videa bude mnohem větší. Přednášky bude snímat celkem 5 kamer tak, aby diváci dostali kvalitní vzdělávací materiál a zároveň si alespoň trochu vyzkoušeli atmosféru Marketing Festivalu,“ dodává Jindřich Fáborský, organizátor konference.

Program Marketing festivalu

Mezi dosud zveřejněná jména řečníků patří:

Larry Kim
Jeho jméno najdete na seznamu TOP 10 nejvlivnějších online marketérů podle Forbesu. Blog PPC Hero jej dokonce označil za nejvlivnějšího PPC experta planety. PPC guru par excellence a CEO společnosti WordStream má díky svému softwaru na správu Google AdWords kampaní exkluzivní přístup k obrovskému množství dat a nebojí se o nich mluvit.

Marty Neumeier
Málokdo může stejně jako Marty Neumeier říct, že stál u zrodu produktů Apple, Adobe System, Eastman Kodak nebo Hewlett-Packard. Původně grafik a reklamní textař naučil firmy přemýšlet o tom, jak propojit strategii a design – a za čtvrt století své praxe za to získal stovky cen. Autor světoznámé bible The Brand Gap se v Brně představí se zbrusu novým vystoupením, ve kterém odhalí i principy z chystané knihy The Brand Flip.

Daniel Waisberg
Ikona webové analytiky, která v tomto oboru patří mezi nejvzdělanější osoby na světě. Analytics Advocate z londýnského Google si pro festival chystá velmi odbornou přednášku.

Aleyda Solis
Španělka, která patří k nejvýraznějším SEO konzultantům v Evropě. Aleyda Solis se specializuje na mezinárodní SEO, kromě aktivit na starém kontinentu se věnuje i Latinské Americe nebo USA. Pravidelně přispívá na blog MOZu a na konferencích ohromuje svými znalostmi a množstvím nasbíraných dat.

Bart Schutz
Chief Psychology Officer, který tvrdí, že A/B testování je svatý grál. Bart Schutz za svou kariéru provedl na 2 500 použitelných testů. Je expertem na psychologii zákazníka, neuromarketing a online přesvědčovací techniky a držitelem mnoha titulů za nejlepšího řečníka na konferencích v USA.

Jason Acidre
Jason Acidre je uznávaný SEO expert. Žije a pracuje na Filipínách, vlastní úspěšnou agenturu a většina jeho klientely pochází z USA. Na jeho blogu Kaiser The Sage lze nalézt mnoho technických článků, na Twitteru ho ostřížím zrakem sledují největší digitální hvězdy.

Cyrus Shepard
Zástupce amerického MOZu atmosféru Marketing Festivalu již jednou zažil. Ve své přednášce se tehdy věnoval změnám v algoritmu Google a budoucnosti vyhledávání obecně. Letos připraví zcela nový příspěvek, jehož náplň bude zveřejněna již brzy.

Bjoern Sjut
Když jsme se zeptali v MailChimpu, kdo dělá technicky nejzajímavější věci s jejich produkty, bez přemýšlení řekli – Bjoern a agentura Finc3. Bjoern Sjut přiveze do Brna praktickou přednášku pro všechny, které zajímá CRM řešení a zvýšení výkonu e-mailingu

Oli Gardner
Oli Gardner je celosvětově uznávaný odborník na optimalizaci konverzního poměru (CRO). Díky svému působení v agentuře Unbounce, která se věnuje A/B testování, má přístup k nepředstavitelnému množství dat. Ty vytvoří základ pro jeho vystoupení na Marketing Festivalu.

Brendan Almack
Jeho domovská PPC agentura úzce spolupracuje s Google a na akcích často ohromuje znalostmi a studiemi, za které získává po zásluze světová ocenění. V Brně představí Brendan Almack unikátní studii věnovanou PPC kampaním.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: