Marketing Monday: Novinky v PPC a Skliku

27. 1. 2016 | redakce
První v letošní Marketing Monday přinese nejzajímavější trendy a změny v PPC prostředí v poslední době.

První letošní Marketing Monday přinese nejzajímavější trendy a změny v PPC prostředí v poslední době. Čekají vás novinky v Skliku, ukázky měření telefonických konverzí a případová studie nastavení PPC na zahraničních trzích tak, abyste u toho neprodělali boty.


Novinky v Skliku

Davida Velechovský ze Seznam.cz ve své prezentaci potvrdí, že Sklik již dávno nepředstavuje jen textové inzeráty ve vyhledávání na Seznam.cz. Nastíní, jaké možnosti dnes skrývá v propojení se Zboží.cz, jak můžete cílit na nejnavštěvovanější stránku českého internetu – Seznam.cz i na dalších 5 000 webů, jak využít naše data o zájmech uživatelů pro váš byznys, co se chystá ve spojení s Firmy.cz a dokonce ve spojení Skliku a Stream.cz.

 

Měření telefonických konverzí

Telefonické kontakty se uvádějí na internetu odnepaměti. Jak ale změřit, že vám někdo volá právě po zhlédnutí čísla v online prostředí, nebo ještě lépe na základě konkrétní kampaně? Dosud to bylo poměrně obtížné. Řada firem možná právě proto telefonické konverze příliš neřeší, přestože jsou tyto mnohdy hodnotnější, než pasivní získání kontaktní informace. Obecně je šance dosáhnout okamžité telefonické konverze zákazníka mnohem větší, než při zpětné práci se zájemcem, jenž před pár hodinami (či dokonce dny) vyplnil formulář. Ve své přednášce vám Tomáš Turek z Dobrého webu ukáže, jak měřit konverze zase o něco efektivněji se zapojením nových nástrojů.

Jak dělat PPC v zahraničí a neprodělat boty

Doba kdy české eshopy prodávali zákazníkům pouze v ČR je již dávno pryč. Pro růst do zahraničí se rozhodly Alza, Mall, Astratex, Parfumes či v nedávné době Zoot. Mezi velké exportéry patří již několik let i eshop VašeČočky, který momentálně prodává již ve 14 zemích Evropy. To, jak se pustili VaseCocky.cz do PPC v zahraničí a dokázali udržet CPA na uzdě, vám přiblíží Tomáš Bártek.
Kdy: pondělí 1. února 2016 od 18 do 21 hodin

Kde: ERA Svět

Podívejte se na kompletní program. Zbývají již jen poslední místa, tak se neváhejte rychle registrovat.

Štítky dokumentu: E-Commerce PPC Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: