Marketing Monday: Reklama, naše láska

3. 12. 2014 | redakce

Přiznejme si to: reklamu milujeme. Ale ne ledajakou. Máme ji rádi vtipnou, vynalézavou, a tvořivou. Takovou, která dovede zasáhnout, okouzlit a prodat v jediné úderné zkratce. Přijďte se podívat na zasvěceně komentované ukázky nejlepších kampaní z ČR i ze zahraničí a diskutovat s lidmi, kteří reklamu vymýšlejí a umisťují i s těmi, kdo ji platí. Přesně to je program příštího Marketing Monday pořádaného TUESDAY BUSINESS NETWORK. Koná se již příští pondělí 8 prosince.

Na úvod Robert Němec představí svůj výběr těch nejpovedenějších světových reklamních kampaní v roce 2014. Prozradí, proč tyto kampaně vznikly, jaký měly cíl, jak se zadávaly a jak se vytvářely, jak nakonec vypadaly a zda dosáhly výsledku, o který se snažily. Hlavním motivem budou integrované kampaně - právě ty totiž dokážou měnit smýšlení a jednání spotřebitelů - což je to, co značky potřebují.

Českou kotlinu pak bude reprezentovat a své top za rok 2014 představí Pavel Fuksa, jeden z nejúspěšnějších českých tvůrců reklamy a bývalý kreativní ředitel Young & Rubicam.

Nebude chybět ani panelové diskuze. Do té se připojí marketingový ředitel Allianz pojišťovny, Pavel Jechort, nestor české reklamy a kreativní ředitel agentury Konektor, Martin Charvát, marketingová ředitelka H1.cz, Pavlína Louženská a šéfredaktor portálu Marketing Journal, Petr Michl.

Kromě zhodnocení reklamních kampaní v uplynulém roce, přijde na přetřes i:

  • jak kampaně vznikají
  • jak nastavit spolupráci klientů a agentury
  • do čeho by klienti neměli mluvit a kde se naopak nemají nechat napálit
  • jaké jsou aktuální trendy
  • jak se liší tvorba kreativy v digitálu a v ostatních klasických nástrojích komunikačního mixu
  • všechno, na co se budete chtít zeptat

Samozřejmě nebude chybět závěrečný networking, tentokrát navíc plný vánoční atmosféry podpořené domácím cukrovím a punčem.

Kdy: pondělí 8. prosince 2014 od 18:00
Kde: ERA svět, Jungmannovo náměstí 767/6, Praha 1
Prohlédněte si kompletní program a registrujte se

Štítky dokumentu: Kreativní reklama Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: