Marketingový institut se opět zaměří na CSR a brand

20. 9. 2011 | BVo
Marketingový Institut pořádá ve středu 21. září v Cafe Rozmar otevřené neformální setkání nad tématem "CSR a Brand – kdo komu pomáhá?", které navazuje na sérii konferencí, přednášek a seminářů s podobnou tematikou.

Zajímají vás trendy z oblasti marketingu? Setkejte se s lidmi z oboru! Marketingový Institut pořádá ve středu 21. září v Cafe Rozmar otevřené neformální setkání nad tématem "CSR a Brand – kdo komu pomáhá?". Tato akce navazuje na formální setkání, které proběhlo ve středu 7. září v prostorách Malostranské besedy, o kterém jsme vás také informovali.


Zářijové téma Marketingového Institutu bude rozebráno především z praktického hlediska. Setkání se zúčastní i několik zajímavých hostů, kteří se podělí o své zkušenosti a rady. Těšit se můžete na Pavlínu Kalousovou (Fórum dárců), Kateřinu Husovou (Vodafone), Davida Hůlu (Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.) nebo Petra Jindru (TERIbear).


Neformální setkání navazuje na sérii konferencí, přednášek a seminářů s podobnou tematikou, které pořádá Marketingový institut.

Kdy? středa 21. září
V kolik? 17.30
Kde? Cafe Rozmar
Vstupné: 299 Kč, studenti prezenčního studia do 26 let 99 Kč


Registrace na setkání ZDE
 

Štítky dokumentu: Budování značky

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: