Matky rády nakupují s mobilním telefonem v ruce

22. 5. 2013 | BeDa
Na nákup zeleniny, oblečení i kosmetiky vyráží americké matky s mobilním telefonem. Používají ho k nakupování doma i v obchodech.

Nakupování se v posledních několika letech výrazně proměnilo. Významným pomocníkem se při nakupování stal mobilní telefon či tablet. Podle výzkumu společnosti Alliance Data používá při nákupu mobilní telefon více jak polovina amerických matek. A to každý týden. Třetina dotázaných užívá svůj mobilní telefon při nakupování dokonce každý den.

A proč lidé svoje chytré mobilní telefony používají? Odpověď je jednoduchá. Dají se tak rychle porovnat ceny v obchodech a nakupování z domu je díky chytrým zařízením mnohem pohodlnější. Rychlost a snadné použití jsou podle matek hlavní výhody mobilních zařízení.

Ve výzkumu se společnost Alliance Data soustředila na otázky, jak mobilní zařízení ovlivňuje nákupní rozhodování, s jakým odvětvím nejčastěji matky přes mobil interagují a jak si svého mobilního zařízení cení.

Nejčastěji přes mobil a tablet matky vyhledávají, porovnávají a nakupují oblečení a kosmetiku pro sebe a pro rodinu, Při nákupu v obchodech porovnávají ceny rovnou, nebo si fotí cenovky, aby je mohly porovnat až přijdou domů. Pracují i s čárovými a QR kódy.

A jaké informace ve svých mobilních zařízeních hodnotí pozitivně? Zajímají je novinky z oblíbených obchodů, 52 % z nich dává přednost zprávám a 44 % zase emailům.

Mobilní zařízení jsou pro matky důležitá. Než by se vzdaly svého mobilu, raději by byly bez televize a filmů (25 %) nebo dokonce bez tekoucí vody (12 %).

Celá infografika je níže.

Zdroj: www.emarketer.com

 

Štítky dokumentu: Infografika Mobilní zařízení
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.