Média se zasadí o pátrání po ztracených dětech

4. 1. 2010 | TMJ
Na konci ledna začne fungovat několik let avizovaný systém spolupráce médií a bezpečnostních složek státu, který má za úkol zvýšit markantně šance na nalezení ztracených dětí. Informace o dítěti se k lidem totiž dostanou téměř okamžitě poté, co rodiče nahlásí jeho zmizení.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Na konci ledna začne fungovat několik let avizovaný systém spolupráce médií a bezpečnostních složek státu, který má za úkol zvýšit markantně šance na nalezení ztracených dětí. Informace o dítěti se k lidem totiž dostanou téměř okamžitě poté, co rodiče nahlásí jeho zmizení. Šance na nalezení díky tomu prudce stoupnou - podle vyjádření Policie ČR jsou první hodiny sběru stop a svědectví pro pátrání klíčové. Nad projektem převzalo záštitu Ministerstvo vnitra ČR.
Do projektu se prozatím zapojí sedm médií, s ostatními pokračují vyjednávání. Neúčastní se naopak avizovaní mobilní operátoři, kteří měli původně rozesílat SMS zprávy s popisem zmizelého dítěte. Požadavky Ministerstva se ovšem nekryly s požadavky operátorů a tak se jejich zapojení odsouvá až do druhé fáze projektu.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: