Microsoft představil další podrobnosti o Windows 8

14. 9. 2011 | CaB
Na konferenci BUILD v Anaheimu představil Steven Sinofsky další podrobnosti o chystaném operačním systému Windows 8. Jeho hlavní předností bude rychlost a snadné ovládání.

Na konferenci BUILD v kalifornském Anaheimu ukázala společnost Microsoft další podrobnosti o chystaném operačním systému Windows 8. Úterní přednášky se ujal Steven Sinofsky, který je prezidentem divize Windows.


Další verze Windows slibuje, že prý změní všechno, na co jsme byli v počítačích doposud zvyklí. Touto cestou chce firma porazit své hlavní konkurenty Apple a Google.


Nový operační systém má uživatelům nabídnout především rychlost a jednoduché přehledné ovládání. Obyčejnému počítači prý postačí pouhých osm vteřin ke spuštění. Nebude se totiž zdržovat zobrazováním informací o průběhu startu a uživateli rovnou naskočí uživatelské prostředí.


Novinka by měla být uvedena na trh v průběhu roku 2012. Přesný datum není znám. Pokud se ale nemůžete dočkat, můžete si už teď vyzkoušet Developer Preview verzi, která je ke stažení na těchto stránkách.

 

Zdroj: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Google
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.