Microsoft to s tablety nevzdává, chce je představit koncem tohoto roku

13. 7. 2010 | KAS
Microsoft projekt tabletů nezrušilm, pouze odložil. Nových produktů, podobných iPadu, běžících na platformě Windows, se dočkáme pravděpodobně ještě letos. Oznámil to Steve Ballmer, chief executive Microsoftu. A novinky prý budou "skutečně působivé". "To nejdůležitější, co letos v oblasti smart-devices představíme, budou tablety s Windows 7 a chytré telefony s Windows 7," oznámil Ballmer.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Microsoft projekt tabletů nezrušilm, pouze odložil. Nových produktů, podobných iPadu, běžících na platformě Windows, se dočkáme pravděpodobně ještě letos. Oznámil to Steve Ballmer, chief executive Microsoftu. A novinky prý budou "skutečně působivé".
"To nejdůležitější, co letos v oblasti smart-devices představíme, budou tablety s Windows 7 a chytré telefony s Windows 7," oznámil Ballmer. "V následujícíh několika měsících představíme několik tabletů s Windows 7, které jsou pro nás v současnosti jedním z klíčových produktů."
Výrobu by podle Ballmera měl zajišťovat Asus, Dell, Samsung, Toshiba a Sony.
"Tablety budou s klávesnicemi i bez, některé s možností dokování dokovatelné. Chystáme různé velikosti a různé ceny, aby si mohl vybrat skutečně každý," oznámil Ballmer.

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: