Na McDonald´s někdo ušil boudu...

13. 6. 2011 | ZeB
„Afroameričtí zákazníci musí zaplatit za vstup dodatečný poplatek 1.50 dolaru.“ Toto tvrzení pravděpodobně nepochází z pera McDonald´s.

Včera se Twitter jen hemžil diskuzemi o tom, zda tvrzení, které bylo vylepeno v jedné z restaurací McDonald´s pochází skutečně ze strany společnosti. Nápis má totiž rasistický podtext, říká: „Afroameričtí zákazníci musí zaplatit za vstup dodatečný poplatek 1.50 dolaru.“ Fotografie umístěná na twitpic se stala virální.

Společnost McDonald´s na svém oficiálním profilu na Twitteru uvedla, že je to podvod. Rick Wion, ředitel komunikace prostřednictvím sociálním médií řekl pro server Mashable.com: „Pokyn je evidentně podvod. Telefonní číslo, které je na něm uvedeno vás přepojí na linku sexu po telefonu.“

Wion dodal: „Jako společnost i jako značka za sebou máme velmi dlouhou historii začleňování rozmanitostí do našeho systému, a to jak na straně personálu, tak i zákazníků.“ „Posledních 48 hodin jsme na Twitteru velmi činní a snažíme se vysvětlit, že to byl podvod.“

 

Zdroj citací a obrázků: www.mashable.com

 

Štítky dokumentu: Twitter Virální marketing
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.