Na rozhlasový trh vstupuje VOLUME MEDIA.CZ

10. 12. 2009 | KER
Na trhu v oblasti rozhlasového mediálního zastoupení vzniklo nové uskupení s názvem VOLUME MEDIA.CZ. Společnost zastupuje celkem 7 regionálních rádií. Jedná se o Rádio Černá Hora, Rádio Zlín, Rock Max, Rádio Krokodýl, Rádio Jih, Free Radio a Rádio Jihlava.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Na trhu v oblasti rozhlasového mediálního zastoupení vzniklo nové uskupení s názvem VOLUME MEDIA.CZ. Společnost zastupuje celkem 7 regionálních rádií. Jedná se o Rádio Černá Hora, Rádio Zlín, Rock Max, Rádio Krokodýl, Rádio Jih, Free Radio a Rádio Jihlava. V současné chvíli dosahuje společnost 4,1 % podílu na trhu. Na národním trhu obchodně zastupuje skupinu rádií společnost BPM (Big Partnership Media).

Mediální uskupení VOLUME MEDIA.CZ působí na trhu zcela nezávisle od letošního roku. Rádia skupiny VOLUME MEDIA.CZ dosahují týdenní poslechovosti téměř 800 tis. posluchačů a díky své silné regionální pozici tak mají na rozhlasovém mediálním poli zcela nezastupitelnou pozici.
Od 1. 12. 2009, na základě uzavřené dohody se společností Regie Radio Music, vznikly na rozhlasovém trhu dva nové produkty RRM Total a DIRECT Total, zahrnující silná celoplošná i regionální rádia. „Společnost RRM jsme si ke vzájemné spolupráci vybrali za účelem efektivního oslovování zadavatelů národní a celoplošné reklamy. Cílem je nabídnout silný produkt jako novou volbu pro zadavatele rozhlasových kampaní a mediální agentury,“ uvedl Jaroslav Pultar, jednatel společnosti VOLUME MEDIA.CZ. Společnost se hodlá do budoucna i nadále rozšiřovat. Důkazem toho, že má společnost jednotlivým rádiím co nabídnout, je bezesporu avizované připojení Rádia Haná a Rádia Rubi od 1. 1. 2010.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: