Největší česká byznys akce roku pro mladé ambiciózní Čechy je za dveřmi

29. 4. 2018 | redakce
Desítky úspěšných Čechů se doslova sletí z různých koutů světa na jedno místo. Organizátoři konference Glorious vybírali řečníky více než 18 měsíců, nyní už do ní zbývá jen pár dnů.Další, v pořadí již třetí ročník konference Glorious je za dveřmi: proběhne 3. až 5. května v Brně. K dispozici je program i rozpisy přednášek a workshopů, vše je připraveno a ladí se poslední detaily. Konference Glorious je určená pro všechny, kteří to ve své kariéře chtějí dotáhnout opravdu daleko, kteří se rozhodli podnikat nebo už podnikají. Pro ty, kteří by rádi zlepšili svůj leadership, plánování strategií, marketing nebo management. Protože je jedním z cílů Glorious, aby si účastníci odnesli nové a zajímavé kontakty, je celý program doplněný o networkingové večírky a párty, kde se účastníci budou moci potkat a diskutovat své nápady, projekty a vize nejenom mezi sebou, ale taktéž s lektory a řečníky.

České kapacity v oborech na hlavním pódiu 4. a 5. května

Samotná konference  Glorious proběhne v pátek a sobotu 4. a 5. května v SONO Centru, na které pronese úvodní slovo Jiří Drahoš, uznávaný vědec a bývalý předseda Akademie věd.

O tom, jak udělat reklamu která baví, promluví Martin Jaroš, český marketér působící v Kataru, který stojí za mnoha známými reklamami, například s Chuckem Norrisem, Lukášem Pavláskem nebo Vojtou Kotkem pro T-Mobile.

Jaké udělat kroky nebo kterým se naopak vyhnout poví přední český investor, známý z televizní show Den D, Ondřej Bartoš.

Global Program Manager Google Daniel Franc promluví o tom, jak řídit týmy lidí na dálku.

Zakladatel světově úspěšné firmy na analýzu sociálních sítí Socialbakers Jan Řežáb vysvětlí, jak důležité je pro byznys budovat síť. O budoucnosti leadershipu a o tom, jak vést týmy mladých lidí promluví Senta Čermáková, jedna z nejzkušenějších českých manažerek, která vedla týmy po celém světě. Na hlavní konferenci dále vystoupí a svoje zkušenosti předají například známý vizionář a miliardář Dalibor Dědek, generální ředitel T-Mobile Milan Vašina, komerční ředitel Red Bull Air Race, který změnil marketing Fromule 1 Pavel Turek nebo krizový manažer Václav Novák, který zachránil před jistým krachem České Aerolinky nebo ocelářský holding Vítkovice.

Praktické workshopy pomůžou v byznysu i osobním rozvoji

Den před hlavní konferencí, tedy 3. květa budou probíhat v Technologickém parku workshopy s uznávanými odborníky a ten stejný den v podvečer proběhne další konference New Age na brněnské hvězdárně s mladými Čechy, kteří sklízí velký úspěch ve světě. Workshopy se zaměří na rozvoj dovedností v leadershipu, tvorbě strategií, managementu a osobním rozvoji. Povedou je například Tomáš Budník, bývalý generální ředitel O2, který účastníky naučí, jak sestavit úspěšnou firemní strategii. Strategiím se taky bude věnovat Jiří Devát, který vysvětlí, jak tvořit strategie ve světě plném nejistot. Jan Laibl naučí prodávat nejenom začátečníky, ale taky zkušené obchodníky, kteří by se rádi naučili prodávat jinak než cenou. „Vy všichni, kteří přemýšlíte o tom, že byste někdy chtěli prodávat nebo dokonce už víte, že všichni z nás prodáváme, tak vás rád přivítám na workshopu pro nováčky v obchodě - kde vzít zákazníka, jak ho zaujmout a jakým způsobem dotáhnout obchod do konce,“ vzkazuje Jan Laibl účastníkům.

Jak propojit svůj talent s prací svých snů naučí Radka Dohnalová, zakladatelka Atairu. Co vše je potřeba ovládat, pokud chcete aby vaše firma rostla a expandovala naučí Roman Stupka, CEO PeStratEx. O leadershipu bude učit například Filip Kahoun, výkonný ředitel známé online marketingové firmy H1 nebo Petr Šídlo, výkonný ředitel Direct People. Další workshopy povedou například známý headhunter Jan Bubeník, kouč Jaroslav Homolka a mnoho dalších.

Mladí talentovaní a úspěšní Češi vystoupí 3. května na hvězdárně

New Age s mladými talenty proběhne na brněnské hvězdárně v podvečer hned po workshopovém dni. Zde vystoupí mladí a úspěšní Češi, kteří sklízí světový úspěch, založili úspěšné startupy nebo se vypracovali do top managementu známých značek.

Jedním z nich je i Jaroslav Beck, hudební designer, který mimo jiné skládal hudbu k upoutávkám Batlefield, Terminátor nebo Hvězdné války. „Já bych rád promluvil o věci, která teď pronásleduje hodně úspěšných lidí - co se stane po tom, až dosáhnete a překonáte všechny své nejdivočejší cíle, které jste kdy měli,“ říká Jaroslav Beck. Marie Havlíčková, která se ve 27 letech vypracovala na výkonnou ředitelku Slevomat, promluví o své každodenní dávce pochybností, které ji její kariérou provází. Zakladatel sturtupu Twisto, Michal Šmída, zde bude mluvit, jak při budování samotného Twista vymyslel další startup, který dost možná bude ještě úspěšnější než samotné Twisto. Dále zde vystoupí například Otto Fabri, automobilový designer, který stojí například za designem interiéru Tesla Model S, digitální designer Tom Krcha nebo spoluzakladatel úspěšné firmy na území USA STRV David Semerád. „Rád bych vás pozval na konferenci Glorious, kde budu mluvit v rámci New Age. Budu mluvit o tom, co se mi přihodilo v mé byznysové i osobní kariéře,“ říká David Semerád. Výkonný ředitel designové firmy Bonami David Šiška, zde promluví o své zákeřné nemoci. O tyto mladé talenty je zájem a dokládá to i fakt, že New Age je téměř vyprodaný a zbývá už jen několik jednotek vstupenek.

Prohlédněte si kompletní program a registrujte se zde. Jde to pouze do 1. května.


Kam dál? 

Konference Glorious je zajímavá pro marketéry i způsobem, kterým se snažila přilákat řečníky. Vytvořila pro ně celou řadu dedikovaných microsites s personalizovanými videi, na nichž například zakladatel konference Ondřej Prášek přesvědčuje na bruslích na ledě Komety Brno nejlepšího českého hokejistu všech dob. Podívejte se na to v článku Jak dostat Jágra jako řečníka na konferenci? Organizátoři Glorious to zkouší přes kreativní microsite

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.