Nova bude na podzim vábit diváky seriály o fotbalu i o módě

29. 7. 2010 | ČTK
Do prostředí fotbalového týmu z okresní ligy i do redakce módy zavedou na podzim diváky nové seriály TV Nova. Svého se dočkají i příznivci reality show, a to společné česko-slovenské Talentmanie.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Do prostředí fotbalového týmu z okresní ligy i do redakce módy zavedou na podzim diváky nové seriály TV Nova. Svého se dočkají i příznivci reality show, a to společné česko-slovenské Talentmanie.
Nový seriál Dokonalý svět se odehrává v prostředí luxusního módního magazínu Grace, informovali dnes představitelé televize novináře. V šestnácti dílech natočených filmovou technologií diváci uvidí například Janu Hlaváčovou, Terezu Brodskou, Jitku Čvančarovou, Juraje Kukuru, Sašu Rašilova či Zuzanu Norisovou.
Další seriálovou novinkou je komedie o regionálním fotbalovém klubu okresního formátu Okresní přebor. "Fotbal se zde bere stejně vážně jako na reprezentační úrovni, možná mnohem vážněji," komentoval to režisér seriálu Jan Prušinovský. V hlavních rolích uvidí diváci Luďka Sobotu, Ondřeje Vetchého, Davida Novotného, Pavla Kikinčuka a Leoše Nohu. Kromě nich a dalších herců v něm ovšem budou účinkovat i mnozí neherci.
Na úspěch hudební soutěžní show Česko Slovenská SuperStar se pokusí navázat nová česko-slovenská show Talentmania. Porotci budou Zdeněk Troška, Alena Šeredová, Paľo Habera a Adela Banášová. Pořad bude uvádět Leoš Mareš, jeho moderátorská partnerka vyjde postupně z castingu. Například v prvních osmi dílech se vystřídá pokaždé jiná moderátorka z řad přihlášených žen a děvčat.
Za obdobu reality show se dá označit i další nový projekt TV Nova Příběhy bez scénáře. Odehrávat se bude v prostředí dětského hokeje, zoologické zahrady v Plzni a pražské nemocnici IKEM. Účinkovat v nich budou neherci. Jednotlivé díly byly natočeny v žánru takzvané docusoap. Ten využívá zároveň postupů dokumentárního filmu i divácky oblíbených vztahových seriálů. Neboli natáčí se jako dokument a stříhá jako seriál - po příběhových liniích.
Novinky čekají i seriálové stálice Ordinace v růžové zahradě a Ulici. Do Ordinace přibudou herci Jan Kanyza, Filip Tomsa, Martin Stránský, Bára Štěpánová či Jan Čenský. Na scénářích se nově podíleli například Ivo Pelant, který napsal například scénář k seriálu České televize Ranč u Zelené sedmy, či Lucie Konášová, která napsala filmovou pohádku Anděl Páně. Do ulice se vrátí Tereza Brodská v roli Báry Jordánové, dále se zde objeví například Pavel Nový v roli nesmlouvavého profesora Kaliny.
Nova hodlá diváky přilákat i oblíbenými zahraničními snímky, mezi nimiž by se měly objevit série Indiana Jones či James Bond a také filmový Harry Potter. Připravena je i další řada populárních seriálů Dr. House, Mentalista či Kriminálka Miami. Objeví se také nové zahraniční seriály jako třeba sitcom z prostředí seznamovací kanceláře Láska s.r.o.; situační komedie o dvou mladých sestrách, které jsou donuceny po čase spolu začít bydlet Co mám na tobě ráda či kreslení Tučňáci z Madagaskaru.
Nova Cinema divákům přinese každodenní zprávy z Hollywoodu v 19:55 před večerním filmem. Nalákat se ovšem pokusí i náročnější diváky na pravidelné vysílání filmů v sekci Kinomol. Diváci Nova Sport se mohou těšit například na fotbalovou Gambrinus ligu, která poběží v pátek, čtvrteční přenosy z hokejové extraligy, fotbalovou portugalskou a ruskou ligu či ragbyovou Premiership, přímé přenosy z fotbalové Ligy mistrů, NBA či NFL. Naopak zmizí přenosy anglické fotbalové Premier League. Nahradí je přenosy z anglického fotbalového poháru.
Nových seriálů se dočkají i diváci české verze MTV. Jde například o teenagerovský seriál ze školního prostředí Těžký časy RJ Bergera nebo seriál inspirovaný skutečným životem Liz Leeové, bystré a pohledné dívky z Burlesonu v Texasu Jak to vidí Liz?, nová série seriálu Pařba v Jersey Shore. Diváci zde také uvidí přímý přenos udělování cen MTV Europe Music Awards (EMA’s).


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: