Omega Publishing uvede časopis Score Girl

2. 6. 2010 | RaTP
Nový herní časopis přímo zaměřený na cílovou skupinu hráček - to by měl být Score Girl, který ve čtvrtek uvede vydavatelství Omega Publishing. Jednat se bude o dvouměsíčník s vlastní redakcí vedenou Ondřejem Škrochem, a tematicky se bude věnovat nejen hrám, ale i ostatním dívčím zálibám na internetu.

Score Girl, zdroj: www.bonusweb.cz

Nový herní časopis přímo zaměřený na cílovou skupinu hráček - to by měl být Score Girl, který ve čtvrtek uvede vydavatelství Omega Publishing. Jednat se bude o dvouměsíčník s vlastní redakcí vedenou Ondřejem Škrochem, a tematicky se bude věnovat nejen hrám, ale i ostatním dívčím zálibám na internetu - bloggování nebo sociálním sítím. Maloobchodní cena byla stanovena na 149 Kč. S informací přišel ezin BonusWeb.cz.
"Score Girl je projekt, ke kterému nás motivoval fakt, že holky hrají podle průzkumů stejně často jako kluci, jen jiné hry," uvedl Škroch pro BonusWeb. "Časopis nepřináší jen recenze her, ale chceme hráčkám i nabídnout návody a to nejenom na to, jak úspěšně hrou projít. V prvním čísle je například podrobný návod na tvorbu blogu."
Náklad časopisu zatím není znám, distribuční síť bude pravděpodobně totožná s časopisem Score.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: