Online terapie Hedepy nabírá další investice ve výši 8 milionů

2. 6. 2021 | redakce
Hedepy výrazně roste a odrazilo se to i na 2. investičním kole. Současní investoři Martin Rozhoň a Alexandre Reggio-Paquet v Hedepy zvyšují svůj podíl. Novým investorem je Leoš Navrátil.
„Můžete mít ty nejlepší taktiky na světě a peníze. Když budete mít špatně strategii, neuspějete.“ 1
  • Jak zlepšit efektivitu prodeje?
  • Jak komunikovat se zákazníky?
  • Jak vycházet vstříc klientům?
  • Jak zpracovat funkční strategii?
Nezůstávejte pozadu!
Zanechte nám kontakt, obratem se s vámi spojíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
1 1 zdroj: Mark Ritson


Zdroj: Hedepy

Psychoterapie online se z nového fenoménu stala normou. Zájem o online terapii na Hedepy roste meziměsíčně o 20 %, velkou část z toho tvoří i klienti z řad firem. Hedepy má za sebou nyní přes 6000 sezení. Aktuálně startup obdržel v druhém investičním kole dalších 8 milionů korun především od stávajících investorů.

Důvěra investorů vyplývá z toho, že Hedepy se mezi svými uživateli etablovalo. Každý druhý klient na Hedepy udělá více než tři sezení. „I když byl pro nás minulý rok náročný a plný změn, povedlo se nám díky skvělému týmu a smysluplnosti projektu postavit něco, co funguje nejen businessově, ale zároveň pomáhá tisícům lidí napříč generacemi. Hedepy jsme stavěli uplně stejně, jako kdybychom budovali značku pro kteréhokoliv klienta,” dodává Head of product Hedepy Roman Zámečník.

Nová investice 8 milionů je především od stávajících investorů

Současní investoři Martin Rozhoň a Alexandre Reggio-Paquet Hedepy věří a zvyšují svůj podíl: „Vidím velký potenciál v zkvalitňování a především zpřístupňování psychologie lidem. Předtím člověk musel čekat na objednání k terapeutovi minimálně dva měsíce, Hedepy vám najde terapeuta na míru během 24 hodin. To je pro mě zlomové,” říká jeden ze současných investorů Martin Rozhoň. „Myslím, že se nám povedlo chytit správnou vlnu a usnadnit přístup k psychoterapii a duševnímu zdraví většímu počtu lidí. Možná i proto byl o Hedepy mezi investory takový zájem,” dodává CEO Hedepy Lukáš Krčil. Novým investorem do Hedepy je Leoš Navrátil, který má mnohaleté zkušenosti s investicemi nejen do inovativních firem.

 
Zakladatelé Hedepy (zleva): Lukáš Krčil, Martin Zdražil, Žaneta Krčilová, Roman Zámečník. Zdroj: Hedepy 

Hedepy nabídne další obory duševního zdraví a míří do Evropy

Po strmém růstu a dvou úspěšných investičních kolech má Hedepy velké plány do budoucna. „V posledním roce jsme si ověřili, že se z nuly dokážeme stát jedním z největších poskytovatelů psychoterapeutických služeb v České republice. Vnímáme ale i další potřeby našich klientů a vidíme, že v Evropě je spoustu zemí, kde by Hedepy mohlo pomáhat podobně úspěšně jako u nás. Proto se v dalších měsících chceme soustředit na přidání úplně nového oboru a expanzi do dalších zemí,” komentuje Lukáš Krčil CEO Hedepy.

Kam dál? 

Online terapie Hedepy spustila letos v dubnu kampaň, v níž mluví stand-up komička Adéla Elbel, herečka Alena Doláková a moderátor Jiří Rostecký o své zkušenosti s terapií a přibližují, jak jim sezení pomohla. Mají povzbudit desetinu Čechů, kteří mají psychické potíže, ale dosud nevyhledali odbornou pomoc. 

Štítky dokumentu: Startup
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: