Palmknihy.cz zahájily prodej českých titulů

22. 11. 2010 | ITO
Rok 2011 bude pravděpodobně rokem jedna v prodeji českých elektronických knih. Alespoň tomu nasvědčuje rostoucí obliba elektronických čteček knih, kterou v Česku podpořil zejména nový model čtečky Kindle od Amazonu. Cena 159 dolarů za kvalitní zařízení totiž začala být velmi lákavá i pro české zákazníky.

Čtečka elektronických knih, zdroj: www.amazon.com

Rok 2011 bude pravděpodobně rokem jedna v prodeji českých elektronických knih. Alespoň tomu nasvědčuje rostoucí obliba elektronických čteček, kterou v Česku podpořil zejména nový model Kindle od Amazonu. Cena 159 dolarů za kvalitní zařízení totiž začala být velmi lákavá i pro české zákazníky. Ruku v ruce s nárůstem zářízení pro čtení elektronických knih pak jde poptávkový tlak po českých titulech. A knihkupci a nakladatelé již v minulosti ohlásili, že v příštím roce vyjdou zákazníkům vstříc.

Jednou z prvních vlaštovek se stal web Palmknihy.cz, nabízející především široké portfolio starších a zdarma šířených titulů. Právě tento server v současnosti prošel redesignem a spustil prodej elektronických knih. Portfolio je zatím poměrně malé - obsahuje zhruba stovku titulů - dá se však předpokládat, že se velmi záhy rozroste.
Platit lze pomocí platební karty, systémy PayPal nebo PayU či přes premium SMS.

Knihy jsou ke stažení překvapivě ve formátech PDF nebo ePub - což je fakt, který možná odradí právě majitele čteček Kindle.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: