PIAF nabídne světového kreativce i snowboardistku

29. 2. 2016 | redakce
Sedmý ročník PIAF slibuje dvě konference v jedné. První den totiž bude vedle obvyklých workshopů v češtině věnován tématu sportovního marketingu.Sedmý ročník PIAF slibuje dvě konference v jedné. První den totiž bude vedle obvyklých workshopů v češtině věnován tématu sportovního marketingu. „Domníváme se, že v tomto oboru se máme čím inspirovat. Je to oblast, se kterou se spojuje mnoho značek a příležitosti doslova leží před očima,“ říká Marek Hlavica, ředitel PIAF.

Největší hvězdou konference PIAF je bezesporu předseda poroty Ben Tollett z adam&eveDDB Londýn. Pohled na restart značky největší švýcarské banky UBS nabídne její marketingový ředitel Daniel Fischer. Celkem vystoupí na 30 speakerů z 10 zemí. Koná se 26. a 27. dubna v Praze

K nejzajímavějším přednášejícím budou patřit odborníci z londýnské pobočky agentury Octagon, kteří představí způsoby vyhodnocování sponzorských projektů. Expert z  fotbalového týmu Rapid Vídeň vysvětlí, jak se klubu mezi fanoušky podařilo vybrat 3 milióny Eur na stavbu nového stadionu. A britská agentura Activative nabídne metody aktivace sponzorských projektů. Šéf digitální komunikace s fanoušky Borussia Dortmund odhalí způsob, jakým současné technologie vytvářejí vztah ke značce. O zkušenosti se sponzoringem se podělí i snowboardistka, olympijská vítězka Eva Samková.

Druhý den nabídne mimo jiné pohled na měnící se pozici luxusních značek. Bohaté zkušenosti s nimi má Shandor Gancs z nizozemské agentury BSUR. Daniel Fischer z banky UBS popíše reakci slavné tradiční značky na těžké období švýcarského bankovnictví. Současnost a budoucnost sociálních sítí i jejich limity v komerční komunikaci nastíní Jan Řežáb, zakladatel Social Bakers.


Shandor Gancs promluví o měnící se pozici luxusních značek

O kombinaci unikátního designu a zarputilosti při naplňování svého snu promluví designérka a autorka luxusních erotických pomůcek Anna Marešová.

PIAF nabídne i letos bezplatné promítání pro studenty a zájemce o obor – Shots in the Dark. Vyvrcholením druhého dne bude jako tradičně prezentace vítězů mezinárodní soutěže a následná párty.

Více o programu na  www.piafawards.com/conference

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.