Poraď.cz hází záchranný kruh

10. 5. 2011 | ZeB
Poradenský server Poraď.cz spustil po testovacím období ostrý provoz.vůrcem a zakladatelem projektu Poraď.cz je Lukáš Stibor, podnikatel v oblasti internetového a mobilního marketingu.

Poradenský server Poraď.cz spustil po testovacím období ostrý provoz. Jeho cílem je stát se uznávanou internetovou poradnou, kde lidé snadno naleznou odpovědi na své dotazy a pomoc se svými problémy. Server je rozčleněn do 19 kategorií, některé z nich mají spíše obecné zaměření např. cestování, dům a zahrada či vztahy, jiné obsahují rady ze specifických oblastí – golf nebo produkty firmy Apple. V jednotlivých kategoriích lze najít užitečné rady i početnou databázi odborníků různých profesí.

Tvůrcem a zakladatelem projektu Poraď.cz je Lukáš Stibor, podnikatel v oblasti internetového a mobilního marketingu. Společně s Davidem Nevečeřalem, který mimo jiné vybudoval megaobchod.cz, pracovali od konce roku 2009 na strategické koncepci projektu. V roce 2011 získali do svého týmu nového project managera Ondřeje Cahlíka, který má zkušenosti z firem jako IBM nebo Google. Uvidíme, jak české online publikum zareaguje na mnohotematickou internetovou poradnu.

Sháníte-li radu již nyní, můžete přejít na server přímo zde 

 

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: